Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ezzel az osztály...

Mit csináljak ezzel az osztálytárssal?

Figyelt kérdés

Már attól félek h nekimegyek.

Szóval év elején beállította magát, hogy ő a világ áldozata, ártatlan kis bárány, és elérte h mindenki sajnálja.Én is sajnáltam. Először azt vettem észre, hogy egyfolytában tőlem kéri a cigiket. Az első pár szállnál még nem foglalkoztam vele, tudtam h csak néha cigizik. De ez mindennaposá vált, olyan napi 2-3 szál. Kétszer voltunk bulizni, mindkét bulinál a fogyasztása felét én álltam mivel, mondogatta h ő nem kap annyi pénzt stb... Aztán kiderült h az anyja orvos, márkaboltokban vásárol, és van is cigije csak azt tartogatja. Aztán egyre nagyobb lett a szája ami most is tart.Folyton beszólogat, ha mondok valamit leolt, és a hátam mögött mondogatja h nekem van pénzem nem kell engem sajnálni pár szál cigi miatt. Persze mikor kocsival voltam akkor ő volt az első aki felajánlotta magát, hogy vigyem haza. Én ezt nem tettem erre megsértődött. Most segítségre lenne szükségem valamiben amiben csak ő tud, de a hátam mögött már mondogatja h nekem biztos nem segít.

Annyira rühellem.

legszívesebben visszakérném a cigiket is meg a pénzt amit ráköltöttem.


2011. jan. 12. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1, Ne cigizz!

2, Ha utálod, ne kérj tőle segítséget. Ez a világ egyik legnagyobb szemétsége, amikor valakit kétszínűnek állítasz be (még ha az is), leírod, hogy mennyire rühelled, aztán még segítséget akarsz tőle kérni.

2011. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben biztos nem kérnék tőle segítséget, nem aláznám meg magam annyire.

Legyen annyi büszkeség benned, hogy te sem teszed!

Ha ilyen élősködő, akkor jobb ha megszakítasz vele minden kapcsolatot.

2011. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Aj, nekem is volt ilyen osztálytársam anno, akárki vett magának kaját abból kunyerált mert ő éhes és nemkap pénz közben napi 300ftot mindig kapott de azt gyűjtötte.

Meg berágott, hogy ezt szóvá tesszük mert nem értjük meg őt.

2011. jan. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!