Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek anyu kért sokat,...

Szerintetek anyu kért sokat, vagy tesóm nem normális?

Figyelt kérdés

Egyik tesóm lesz (A) másik (B) Alapból ad/nak 10 ezer foritot, és anyu , (B) testvéremtől kért még egy 5-st MERT FÁT HOZZATUNK.


Erre tesóm elkezdte hogy az albérletbe nem kellene ennyit fizetni, meg , hogy neki is csak egy 10 ezerese van a 79 ezer forintjából. :S


2011. jan. 11. 21:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád nem kért sokat, de azt viszont nem tartom igazságosnak, hogy csak a (B) tesódtól kért. Ha viszont másik hónapban az (A) tesódtól kér többet akkor egál!
2011. jan. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Igen anyu úgy csinálja hogy egyik hónapban (A) tesótól kér 10 mellé + 5 ezeret másik hónapban meg a másiktól.

De most nem kért már jó ideje egyik tesómtól sem mert (A) Jogosítványért gürcöl, (B) meg elkölti mindent. Volt hogy lopott a családtól is. :S Amúgy ha megjön a fizuja egyből megy bulizni, vagy nem tudom mit csinál

2011. jan. 11. 22:13
 13/17 anonim ***** válasza:
79%
amennyit édesanyád elkér, az tökéletesen méltányos. partizzon abból, ami marad...
2011. jan. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Akkor (B) tesód elég (B)alf@sz...


Már elnézést...

2011. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát elég (B)alf*sz az biztos
2011. jan. 11. 22:18
 16/17 anonim ***** válasza:

Szerintem is keressen albérletet. Ott majd megtudja, hol lakik a jó Isten.

Csak a rezsire el fog menni neki 15 ezer (vagy több), és akkor még a bérleti díj nincs sehol.

2011. jan. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

hát szerintem is ha, nem tetszik neki mennyen el.. Kész

Mert ugye az jó hogy egy nap 3-4 joghurtot megenni/ meg Ő a hűtőből eszik , nem ám főételt eszik. Aztán másnap anya gondolkozhat mit viszünk kaját dolgozni én meg suliba

2011. jan. 12. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!