Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem szokott idegesíten...

Titeket nem szokott idegesíteni a párotok?

Figyelt kérdés
Mi idegesít?Elkezdtek veszekedni? Hogy próbálod fékezni magad?
2009. jan. 31. 01:15
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
De előfordul. Ilyenkor legjobb, ha arra gondolsz: nagyon jó, hogy nem vagytok egyformák - hiszen az még jobban idegesítene (ha kettő lenne belőled). Azért is jó, ha nem vagytok egyformák, mert akkor egy problémát kétfelől tudtok megtámadni. Csak egymást megértsétek...
2009. jan. 31. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%

Engemet sajnos mar sokszor a jelenlete is idegesit, egyszeruen azt gondolja, hogy neki mindent szabad, mert o egy ffi.

A legjobb fekezes az, amikor hiaba beszel, beszel, probalok teljesen masra gondolni, pl. nyaralasra, es igy olyan, mintha magaban beszelgetne, hiszen nem valaszolok neki. Befordulok a fal fele, es had mondja a magaet. Amikor megunja, hogy nincs valasz, kimegy a szobabol.

De persze sokszor tudok agressziv is lenni, hiszen ki szereti, ha hulyenek nezik, marpedig azt hiszem o hulyenek nez engemet. Ilyenkor csunyan beszelek, nem tehetek rola((((((.

Nem sokaig leszunk mar egyutt, mert nekem erre az eletre nincs szuksegem, nagyon fiatal vagyok meg, es a kisgyereknek sem tesz jot az allando vita.

Szerintem amikor egymast idegesitik az emberek, akkor mindenen osszevesznek, hiszen mindenen osszelehet.

2009. jan. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

huh hát nálunk is van, hogy idegeítő Ádám fia...


Két dolgot szoktam csinálni: ha tehet róla, akkor üvöltözök vele egy sort, ha meg nem, mert csak a borjúnézése idegesít, meg mondjuk nagyon okosakat mond olyan dolgokról, amiről tudja, h nem érdekel, szimplán lekötöm magam valamivel. TV videó játék főzés stb.


tudom, hogy nem jó, és mostanában nagyon igyekszem moderálni magam, és hál istennek egyre többször sikerül a "hallgattassék meg a másik fél is" elv, valamint azt szoktam mondogatni magamban, folyamatosan, hogy NEM SZABAD? HOGY BAJ LEGYEN AZ, HA VALAKINEK MÁS A VÉLEMÉNYE, MINT NEKEM. Ez egyébként nemcsak a párkapcsolati vitákban jön be.

2009. jan. 31. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
42%
ha idegesít, leordítom a haját vagy egyszerűen otthagyom...
2009. jan. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A párommal már 6 éve vagyunk együtt. 5 éve együtt is lakunk. kb 3 éve kezdődtek a "problémák", addig minden álom szép volt. Engem az idegesít benne, hogy rettentően trehány pasi, széthagyja a zoknijait, ha beül teázni a szobába akkor mindig ott hagyja a bögrét. Ráadásul egyes gyerek és nagyon megszokta, hogy körbe van ugrálva. Ágyba hozatja a reggelit, az ebédet a vacsit. Ha hazajön munkából leül gépezni és nekem körbe kell ugrálnom. Ez nem könnyű feladat 4 hónapos terhesen munka után. De szeretem ezért megcsinálom. De cserébe elvárom tőle, hogy mikor itthon van segítsen a házimunkában. A legtöbbször megcsinálja, kiporszívózik, néha el is mosogat hétvégén, de az nagyon tud idegesíteni amikor 2-3x el kell neki mondani, hogy pakoljon ki a szobából maga után vagy teregessen ki. Néha ezen szoktunk "veszekedni", ami nem is veszekedés, mert én elkezdek fenyegetőzni, hogy nem sütök palacsintát vagy ilyesmi és ő akkor elkezd morogni, de végül nagy nehezen megcsinálja amit mondok. Ezen kívül egy hangos szó nincs köztünk. Köszönhető ez annak, hogy nagyon toleráns vagyok azokkal szemben akiket szeretek. Egy valamiért szoktam ordítani, ha nem hajlandó elmenni fürdeni és fogat mosni. Nah azért mindig pipa vagyok!

A pasik olyanok mint a kis gyerekek, sok türelem kell hozzájuk, főleg az én kis páromhoz.

2009. jan. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Engem is szokott idegesítei a párom. Szerintem minden pasi tud idegesítő lenni, sőt ő néha még rá is hisztizik pluszban. Mert az előző hozzászólóhoz hasonlóan otthon ezt tanulta meg. Azt látta hogy az apja valamit akart akkor az anyja haptákban állt. Tőlem is ezt várná de én nem vagyok ilyen. Ezen aztán mindig vita van, hogy nem szeretem, meg hogy nemis akarom igazán, meg minden vacak. Nem érti meg hogy nem leszek olyan mint az anyja mert akkor úgy is végzem, boldogtalanul. Én határozott önállóan gondolkodó személyiség vagyok, nem kell se irányítás, se követelés. Van eszem nekem is felfogni mikor mi a helyesebb dolog. Csak ő nem akarja látni. Rá szoktam hagyni ha vitázik aztán lenyugszik.
2009. jan. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

09:06-os, az én férjem dettó ugyanez:D.Bár én még suliba járok és nem vagyok terhes, de sokszor így sem könnyű.


Általában ilyenekből szokott lenni nálunk is az idegeskedés...

Bár becsületére legyen mondva, ha összeszedi magát(mondjuk 2 hetente), akkor aztán úgy takarít, h öröm nézni:D

2009. jan. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
89%
De, szokott :-)... egyetértek azzal, aki előttem azt mondta, hogy minden férfi idegesítő tud lenni. Engem a figyelmetlensége idegesít, pl. amikor a rongyot, amivel megtörli a cipőjét rádobja a törülközőmre... na az ilyenektől a falnak tudnék futni. Aztán elmondom neki, és akkor nagy ártatlanul és őszintén, tágra nyitott szemekkel azt mondja, nem ő volt. Pedig tudjuk mindketten az igazat. És ettől meg egyből elolvadok én. Nem fajul veszekedéssé... Ha meg igen (általában anyós miatt), akkor a végén egy jó szeretkezés és minden rendben.
2009. jan. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hajaj!!! 21 évi házasság után már néha a puszta jelenléte is idegesít...:))
2009. febr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!