Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hamarosan lesz a párom édesapj...

Hamarosan lesz a párom édesapjának a születésnapja, ha nem köszöntöm fel az "gáz"?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a párom édesapját, és mióta ismerem a páromat azóta folyamatosan neki is "hálával tartozom". Egy fantasztikus ember, aki mindig nagyon rendes volt velem. Amellett, hogy rendes, kicsit távolságtartó is, aki az érzelmeit nem veri nagy dobra, de akit szeret az érzi. Én nem lakom most otthon, ezért gondoltam felhívom telefonon, de mivel sosem beszéltünk telefonon s amúgy se gyakran "mélyebb dolgokról" idegenkedek ettől. Sms- tűl személytelen szerintem. Ő se köszöntött engem tehát gondolom neki se fontos annyira...vagy oda vissza nem igazán van ez így? :-S

Tudom sokat aggódok hülyeségeken, de tényleg érdekelne vajon megharagszik ha nem írok vagy hívom fel?


2011. jan. 9. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen hívd fel.
2011. jan. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tiszteletből küldjél neki egy dísztáviratot.
2011. jan. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A dísztávirat v. viccesebb képeslappal is felköszöntheted. De felhívhatod, szerintem nagyon fog örülni, hogy gondoltál rá.
2011. jan. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!