Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van-e kiút, van-e jövő?

Van-e kiút, van-e jövő?

Figyelt kérdés

Egy férfi, aki 38 éves, van egy háza, ami csak a felerészben az övé, és munkája is olyan, hogy inkább önfentartó mintsem gyüjögető (nem sokat tud félretenni), ráadásul albérletben lakik egy szobában (saját fürdő-wc + konyha használat)számíthat arra, hogy megházasodik, gyermeke lesz... meg ami az élettel jár...?

Én lennék ez az ember. Mit csináljak, hogy... hát nem tudom... hogy valami történjen. Valami előremozdulás.


2011. jan. 9. 18:10
 1/8 anonim ***** válasza:
A házasság nem attól függ, hogy van e házad, vagy hol laksz...
2011. jan. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha van egy fél házad, akkor miért laksz albérletben?

Igazából, nem sok amit elértél eddig, de a semminél több.Úgy veszem ki a szavaidból, hogy neked ez meg is felelne, csak a család hiányzik már.Próbálj meg társat keresni mondjuk a neten, nem minden nő csak a pénztárcát nézi, és ha ketten vagytok, akkor talán könnyebb az előremozdulás is.Viszont ha neked ez így jó, csak meg akarsz felelni a sztereotípiáknak, akkor ne tedd, csak akkor ha tényleg vágysz már valami másra.

2011. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha jól értettem az anyagi háttered miatt félsz, hogy nem lesz párod, gyermeked.Talán ha másik munkát keresel, tudsz félre tenni, lenne saját tulajdonod, akkor megjönne az önbizalmad a párkapcsolathoz.

Nem minden lány a pénzre hajt, hidd el, ha egy rendes, kedves férfi vagy és találsz egy nőt, akinek nagyon fontos, hogy szeressék, támogassák, óvják, mert mondjuk sanyarú sorsa volt és hasonló anyagi háttérrel rendelkezik,akkor kincset talál benned.

2011. jan. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogyne volna jövő és kiút! Csak akarni kell, és tenni érte. Sokat! Hogy mit és hogyan azt csak Te tudhatod.
2011. jan. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen van!

Én a helyedben külföldre mennék dolgozni akár szezonmunkára is.. pl vendéglátásba

Kicsit megszednéd magad és minden jóra fordulna ..

Hajrá!

2011. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerencsére nem vagyok elkeseredve, de nem tudom pozitívan látni a jövőt, mert nem látom. Azaz, hogy látom, de csak azt látom, hogy tolom mások szekerét.

Az albérlet meg nem igazán pontos, mert ahol dolgozom, ott is lakok. Enni-inni-aludni ingyen tudok és kapok valamennyi pénzt. A fél házam meg valahol pár száz kilóméterre van és nem tudom értékesíteni, mert ahoz kell a másik tulaj, aki viszont eladni nem akarja (legalábbis nem sűrgős neki) engem meg nem tud kifizetni.

Ha szeretnék egy másik munkát, akkor el kellene költöznöm.

Képletesen szólva, ez most egy kis csónak, ahol valahogy megvagyok, ha nagyobbat akarok, akkor ugranom kellene a mély vízbe, attol meg kicsit félek.

Na ezt most jó volt leírni.. Lehet, hogy az a bajom, hogy félek? (ez a kérdés nem nektek szól, inkább magamnak)

2011. jan. 9. 18:39
 7/8 anonim ***** válasza:

Mit dolgozol és mit dolgozhatnál?

Egy kicsit élvezd az életet és akkor máris jobban leszel :)

2011. jan. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sokan keresik a tarsukat az egyedul allo Nok is, s vannak olyanok, Akiknek eppen azert lenne szuksege egy partnerre, hogy ugyanazt megtalalja, amit Te is keresel, sot meg otthonuk is van pl.

Ne felj, legyen onbizalmad, ne erezd azt, hogy minden csak a penzrol szol, hiszen ez csak a latszat, mivel nagyon sok ember inkabb pontosan az igazi es oszinte szeretet keresi.

Legy nyitott, s ne felj!

2011. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!