Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek neki? nem szokásos...

Mit vegyek neki? nem szokásos mit vegyek kérdés, ez fontos!

Figyelt kérdés
A bátyám amerikába dolgozik és most jön haza és mivel karikor nemjött utolag adunk majd neki ajándékot.Én ált mindig deo-t veszek neki, de láttam egy legjobb testvér feliratú törölközőt.megakartam venni, de mire megvettem volna nemvolt..és sehol sem találtam azóta sem.kedden találkozunk..addig nincs nagyon időm másra, de nemakarom a szokásos dezodort venni neki..ááá..mi legyen?? valami tipp??
2011. jan. 9. 16:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Vegyél kézműves boltban olyan törölközőt, amire lehet pl. gobelinezni, és varrd rá, hogy a legjobb testvér :)
2011. jan. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Több helyen lehet hímeztetni is.

Lehet készíteni egyedi pólókat, azt nyomnak rá, amit akarsz. Lehetne találni egy megfelelő képet, vagy a feliratot izgalmasabb betűtípussal.

Esetleg vegyél bögrét hasonló szöveggel. Lehet gravíroztatni is, különféle fém tárgyakra, kulcstartóra, laposüvegre, fém könyvjelzőre.


Ne haragudj, de ha én valakitől minden évben következetesen dezodort kapnék, már elküldtem volna a francba. :S

2011. jan. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Legjobb testvér feliratú bögrét is lehet venni :-)Semmiképpen ne deo-t vegyél neki,hanem valami maradandó dolgot amit magával visz és te jutsz az eszébe róla.;)
2011. jan. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!