Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt hogy oldjam meg? Ajándékos...

Ezt hogy oldjam meg? Ajándékos kérdés, de nem a szokásos.

Figyelt kérdés
Szóval, a barátnőimnek szeretnék ajándékot készíteni karácsonyra, a nagy része már meg is van. Szeretnék mindegyikhez egy kis idézetet a barátságról, csak nem tudom, hogy oldjam meg.Csak így egy darab papírra kiírni nem túl ötletes, meg z úgy olyan snassz. Valami eredeti ötlet kéne, hová tegyem, vagy mire? Köszönném :)
2010. dec. 11. 15:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk írd rá az ajándékra
2010. dec. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is, de az ajándék valami kis ékszer lesz mindenkinek (karkötő, fülbevaló), és mézeskalács, de arra már ráírtam a nevüket, más nem fér rá.
2010. dec. 11. 15:23
 3/9 anonim ***** válasza:

Tűzzománc. Ahol lehet ilyet csinálni, egy fémlapra rakd ki az idézetet a kristályszerű anyagból (nem jut eszembe a neve), az meg ráég a kemencében.

Vagy hímzéssel anyagra - ha van hozzá kézügyességed.

Esetleg photoshoppal ráírni egy fotóra, amin az adott barátnő vagy ti ketten vagytok.

2010. dec. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Dugd el valahová, és rajzolj térképet, hogy hol találják meg.
2010. dec. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Fogd a papírt és antikold be, teával kávéval. Nem tudom pontosan hogy kell, szerintem ha google-ban rákeresel, lesz pár találat :) Aztán ha nem elég, én régen csináltam olyat is, hogy NAGYON ÓVATOSAN pár mm-nyit leégettem a pípír széléből... Aztán az egészet feltekered és átkötöd valamivel.

Ilyesmi eredményre gondoltam.

[link]

Na azért nem ilyen profi lesz :)

2010. dec. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Nagyon jó ötletek, főleg az utolsó tetszik, utána is nézek.
2010. dec. 11. 15:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen antikolt hatású papírt kapni a boltban is és viaszpecsét utánzatú müanyag pecsétet is,amit rá lehet a lezárásnál ragasztani,így "feltörés" után is vissza lehet állítani eredeti állapotba.
2010. dec. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

...vagy ha mégis magad csinálod, azért kicsit túlzás volt az, hogy leégettem, inkább úgy mondanám, hogy megpörköltem a papír szélét.

Remélem még nem gyújtottad fel a lakást :D

2010. dec. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem próbáltam még ki :D De sejtettem, hogy mennyire kell "égetni". Amúgy az utolsó előtti is jó ötlet :)
2010. dec. 11. 19:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!