Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fog elmúlni? (Kérdésed...

Mikor fog elmúlni? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
2 éve szerelmes vagyok az egyik tanáromba, aki már nem is tanít, de néha még látom őt. Már nagyon unom, hogy mindig csak rá gondolok, szeretném elfelejteni, de nem megy. Amúgy volt egy 'pasim' is azóta, igaz 3 hétig. De akkor meg kettejükre gondoltam. Mikor lesz már végre vége?
2011. jan. 7. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok én is. Hány éves vagy és hányadikos?
2011. jan. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
15 és 9-es.És te?
2011. jan. 7. 22:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt. Vagyis nagyjából. Jóképű srác tanított általánosban. Hasonló zenét hallgattunk, stb. stb. Aztán volt a suliban egy kis incidense, ami jó ürügy volt, hogy írjak neki iWiW-en. 'Titokban' írtunk egymásnak, én már elballagtam. Ha a városban véletlenül összefutunk, akkor beszélgetünk, és mai napig írunk iWiW-en, ha úgy van, pedig már több, mint két éve tanított.
2011. jan. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én 10-es vagyok.
2011. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó huszonéves korodra biztos. Addig szeresd csak, ha jól esik és álmodozz róla. Csak hagyd békén, mert ha nem, abból csak baj és csalódás lesz. A legjobb esetben.

31/N

2011. jan. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én 6 évig nem tudtam elfelejteni és a végén összeházasodtunk
2011. jan. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez olyan, amit majdnem minden diáklány átél. Én 7-8 évesen voltam "fülig szerelmes" - legalábbis úgy éreztem - a 39-40 éves tanáromba. :) Kb. 2-3 évig szerelmes voltam belé, amit - "hála" osztálytársaimnak - megtudott. :-S Mondhatom, irtó ciki helyzet volt, pedig nem tegnap történt.


Van egy ismerősöm, aki gimnáziumi tanár, feleségével a gimnáziumban ismerkedtek meg. A nő 10 évvel fiatalabb. Összeházasodtak, és boldogan élnek, már 2 kislányuk van.

2011. jan. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezen sokan átesnek, és majdnem mindenki idővel kiheveri. Talán ez része a fejlődésnek :-)


Nekem is volt ilyen. 8-os voltam, jött egy fősuliról éppen kikerült 22 éves angol tanár, ráadásul az tucánkból. Ballagás után kihevertem, de még ma is libabőrös vagyok, ha néha eszembe jut.


26N

2011. jan. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!