Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mert mondjak nekem hogy...

Mert mondjak nekem hogy fosveny vagyok?

Figyelt kérdés
edesanyam mindig ker tolem valami peldaul cigit en mindig adok mikor van. van amikor en is kerek tole 1-2szallatt de en viszont midig adott 4-5szallat. ha egyszer azt mondom hogy nincs o mindig azt mondja nekem hogy fosveny vagyok, meg hogy sajnalom.mit tegyek?
2011. jan. 6. 14:50
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Tanulj meg értelmesen írni. Mert lehet, hogy fösvény nem vagy, de szellemileg nagyon alacsony szinten állhatsz.
2011. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Először is próbálj megtanulni helyesen írni, és fogalmazni. Egyébként meg irígy vagy, nem fösvény.
2011. jan. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szokj le róla.

Azért mondja, hogy adj neki.

2011. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szál, nem száll. a madár száll. bocsánat, de ez kikívánkozott. adsz neki, tehát nem vagy az. mindenki csak annyit tud adni, amennyi van neki. ezt dolgozza fel édesanyád.
2011. jan. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%
Kikívánkozik egy olyanból, aki még a mondatokat sem kezdi nagybetűvel :D
2011. jan. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
48%

édesanyád nagyon alacsony szellemi szinten áll, érzelmi intelligenciája nulla, ezért mondja neked, hogy fösvény vagy, így próbál zsarolni, lelkiismeret-furdalást ébresztve benned.

egy normális anya inkább megpróbálná lebeszélni a cigarettáról a lányát, még akkor is, ha ő maga dohányzik, ha pedig nem sikerül lebeszélni a lányát, akkor nekem nem lenne képem elfogadni cigit tőle. ez így olyan, mintha még bíztatnám is arra, hogy vegyen továbbra is.


tényleg tanulj meg helyesen írni, mert ez így elég gáz.

2011. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy kis betukkel kezdtem a mondatokat. Nem az iras hibaimra kertem feleletet, de azert koszonom a kiaktatast!
2011. jan. 7. 09:29
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Aranyom, te nem csak kisbetűvel kezded a mondatot, de még vesszőket és alapvető nyelvtani szabályokat sem követsz.


Tudom, hogy nem kioktatást kértél, de mivel nekünk kell egy országban élnünk veled, hadd javítsunk már ki.

2011. jan. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Neharagudjatok, hogy igy reagaltam. Tudom,hogy csak nekem akartok segiteni azzal, hogy kijavitjatok a hibaimat. Ezt is nagyon szepen koszonom.
2011. jan. 12. 08:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!