Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 17éves vagyok és 19éves a...

17éves vagyok és 19éves a barátnőm akivel úgymond szerelem első látásra, friss kapcsi, de anyámék akik még nem is ismerik, ellenezik a a kapcsolatot és kitalálták h dobjam őt v én megyek alakástol mit tegyek?

Figyelt kérdés
szomoru vok pedig megtaláltam boldogságom:(:(nemisvihetemfel magamhoz, istenem most mit tegyek? Felvinninemerem deazuccán nemlehet kapcsolatbanélni.
2009. jan. 28. 19:57
 1/8 Aaliyah válasza:
100%

Szia! Mi a volt barátommal (aki életem legnagyobb szerelme) egyidősek vagyunk, és amikor összejöttünk, az maga volt a mennyország...bár szerintem tudod, mire gondolok. Nem tettem semmi rosszat a srác családjával szemben, nem is voltam bunkó és nem szóltam be soha...és amikor csak lehetett, segítettem mindenben. És a 9 hónap alatt a mennyországból pokol lett. Nem mehettem át hozzájuk, egyre inkább akadályozta az apja, hogy találkozzunk...míg végül kikészített idegileg az egész. És úgy hidd el, hogy nem lesz tartós az érzelem a lány iránt, hogyha mindig akadályozva van a szerelmetek...

Én azt tanácsolom neked, hogy küzdj a lányért a végsőkig, amennyiben megéri...állj ki érte és döntsd el, hogy mit szeretnél. És nehogy abba a hibába ess, hogy esetleg tönkremennek a kapcsolataid mind a szüleiddel, mind a lánnyal...mert a családodat nem tudod megválogatni, az adott...de barátnőd lehet még több is.

Úgyhogy döntsd el, hogy mit akarsz leginkább, és élj aszerint! És ha a lányt akarod, akkor harcolj érte és azért, hogy vele lehess...

2009. jan. 28. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%

Szia

Megértelek, de akkor is azt tudom mondani, hogy válaszd a családod. Ha kidobnak hol fogsz lakni? Miből fogsz élni? Ki vesz neked enni, ruhát könyveket stb? Van hol laknod, kapsz enni, melegen van, nézhetsz tv-t interneted is van stb. Nem érdemes eldobnod.

Ha tényleg igaz szerelem van köztetek, akkor az meg is fog maradni és kibírjátok ezt, aztán szüleid is megbékélnek idővel. Kérdezz rá, miért nem kedvelik őt.

De gondolom a lányhoz is mehettek.

Ha szeretsz jelenetet rendezni, akkor csinálhatod azt, hogy azt mondod, ha nem fogadják el a barátnődet nem látnak többet. És lelépsz pár napra. Jobb esetben ilyenkor sírva mennek utánad a szülők és észreveszik magukat. Ha más nem pár nap után.

De akkor is azt tudom mondani, hogy még fiatal vagy fontos az otthon számodra, az a biztos, ne add fel.

Én se vagyok öreg, 19 vagyok és lány. Sokszor hittem azt, hogy tényleg ő a nagy ő, aztán mégsem... te sem lehetsz benne teljesen biztos.

2009. jan. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
62%

Ja és az tényleg ciki lenne, ha szüleiddel összevesznél a lány miatt, aki később dobna. Nem is tudnál hova menni, meg semmi.

Oké, hogy szerelem, de okosan!

2009. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%

Sajnálom ezt a helyzetet.....tényleg!

De akkor is, sürgősen tanulj meg írni és mi az a "kapcsi"!!!!!

JÉZUS!!!!!

2009. jan. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

anyudék biztosan féltenek.

Szerintem találkozhattok még egyenlőre csak itt-ott, kávéházban parkban, stb...aztán ha működik 2-3 hónap múlva is akkor talán hazaviheted, a szüleid is megbélkülnek VELE...(ha tényleg nagy szerelem akkor mindegy hogy hol, az a lényeg, hogy együtt legyetek) azt nem tudják megtiltani a szüleid, hogy szeress, tehát találkozhatsz a barátnőddel, gondolom, hamarosan nagykorú is leszel, akkor már pláne. Ha nagyon működik egy év múlva is, stb..akkor érdemes leülni a szülőkkel és komolyan beszélni, ha addig nem volt rá lehetőség.

De elsőre ne vessz össze anyudékkal egy "idegen" lány miatt, kitudja mi lesz pár hónap múlva...

Én 18 vagyok, ls másféléves kapcsolatban, nekem már mondhatnának anyumék mert akármi lenne kitartanék a párom mellett...de ez már más tészta, túl sokmindenen...

sok sikert, ne hagyd veszni, de legyél felelősségtudó, kötelességtudó, s kicsit csiszolj a helyesirásodon is....

Üdv

2009. jan. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A kedves szüleidet kérdezted már, hogy ugyan mi kifogásuk van az ellen, hogy járj egy lánnyal?

talán ezzel kéne kezdeni!!

2009. jan. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem 99 százalék, hogy úgyse dobnak ki, nem vag ymég nagykorú, meg sem tehetik.

Most az a bajuk, hogy egyáltalán van barátnőd, vagy az, hogy idősebb Nálad a lány? Mondjuk 2 év korkolünbség aztán tényleg nem a világ. Szerintem vidd csak haza. Ne csukódzkodjatok be mindjárt a szobába, de mutasd be. Ha intelligens emberek a szüleid, úgyse kezdenek el a lány előtt cirkuszolni, főleg, ha meglátják, hogy ő is csak emberből van! :)

Addig meg lehettek a lánynál is.

Jótanács: olyanokat ne mondj a lánynak, hogy "nem engednek el a szüleim" stb. főleg folyton ne, mert az idősebb barátnődnek nem éppen imponáló.

2009. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha friss kapcsolat, akkor még ne is akard felvinni magatokhoz. Először ismerd meg, sétáljatok, aztán ha már együtt lesztek egy ideje, akkor a szüleid is el fogják fogadni. De addig felesleges kiverned miatta a balhét. Lehet bármilyen nagy szerelem, először komollyá kell válnia.
2009. jan. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!