Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jó ez neki? Szerintem...

Mire jó ez neki? Szerintem elég gáz (:

Figyelt kérdés

Az exem anno azért szakított velem, mert már "úgy érezte, mégsem olyan vagyok, aki hozzá illene"... Azóta megtaláltam életem párját, eljegyzésben élünk, boldogok vagyunk.

Időről időre rámír msnen, hogy hogy vagyok, mi van velünk, majd mikor a teljesen hétköznapi dolgokat elmesélem neki, akkor jön azzal, hogy neki milyen jó barátnője van. Most volt az eljegyzés, stb... ezt mindig előadja, mikor megkérdezem tőle hogy vele mi a helyzet...

Én el sem tudnám képzelni, hogy akár 1 hónapig kibírja mellette egy nő, hiszen mérhetetlenül egoista, és önző.

Már a nemtudom hányadik alkalom után kíváncsi lettem mégis milyen az az álomnő aki neki is megfelel, így utána néztem a közösségi oldalakon, de mint kiderült, egyedülálló. Akkor mire jó ez a dicsekedés, és minek zaklat, ha már egyszer beszélőviszonyban sem lennék vele? Csak akkor szoktam visszaírni neki, mikor unatkozom :D 21/L


2011. jan. 5. 14:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
21 évesen még használod az XD-t? Látom,hogy "jó háziasszony" vagy !!!
2011. jan. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
21 évesen még használom, mivel az egész környezetemben mindenki használja, és az, hogy kinek milyen a stílusa nem értem miben befolyásolná, hogy milyen háziasszony... mikor az anyósom is tőlem kéri a recepteket, és nem fordítva.
2011. jan. 5. 18:32
 13/17 anonim ***** válasza:

ne törődj vele, csak féltékeny, mert látja, hogy boldog vagy és nem vele.

OFF: én 25 vagyok és még mindig használom az XD-t, nem is tudtam, hogy ez életkorhoz kötött...

2011. jan. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

Nem életkorhoz kotott csakhát szánalmas 12 évesnél is s foleg 25 évesnél. Eléggé sajnos hogy felháborodsz azon hogy rádszolnak az XD-ért, tehát nem is meglepo hogy képes vagy készpénznek venni mindazt is amit az interneten (kozosségi oldalakon) feltuntet bárki, pedig az sem korhoz kotott. Csak aztán mikor "beno a feje lágya" az illetonek jon rá hogy onszántábol kozzétett egy rakás informáciot magárol és családjárol is - amivel nem egyszer szerez komoly kellemetlenséget az érintetteknek.


viszont amíg XD-zel ez téged úgy sem érdekel mert nem tudod felfogni cselekedeteidnek súlyát.

2011. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Oh :D Ezért szeretek erre az oldalra járni, mert ilyen sok okostojás jár ide. Mint médiatechnikus, pontosan tudom hogy mivel jár a közösségi oldalak használata, és myvipen néztem meg - amit már vagy 4 éve nem használok - meg facebookon, ahol a munkatársakkal tudok kapcsolatot tartani. Sőt, azt is tudom a facebook kiknek adja el a begyűjtött adatokat.

Egyébként nem felháborodás miatt válaszoltam, hanem mert kíváncsi voltam hogy folytatódik a beszélgetés, de pontosan úgy ahogy vártam...

2011. jan. 5. 19:35
 16/17 anonim ***** válasza:
0%
Lehagytad az XD-t.
2011. jan. 6. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele.

Off: mindig muszáj vmibe belekötni, ha nem a helyesírásba akkor a szmájlikba.

Ja és XD

26F

2011. jan. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!