Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jó ez neki? Szerintem...

Mire jó ez neki? Szerintem elég gáz (:

Figyelt kérdés

Az exem anno azért szakított velem, mert már "úgy érezte, mégsem olyan vagyok, aki hozzá illene"... Azóta megtaláltam életem párját, eljegyzésben élünk, boldogok vagyunk.

Időről időre rámír msnen, hogy hogy vagyok, mi van velünk, majd mikor a teljesen hétköznapi dolgokat elmesélem neki, akkor jön azzal, hogy neki milyen jó barátnője van. Most volt az eljegyzés, stb... ezt mindig előadja, mikor megkérdezem tőle hogy vele mi a helyzet...

Én el sem tudnám képzelni, hogy akár 1 hónapig kibírja mellette egy nő, hiszen mérhetetlenül egoista, és önző.

Már a nemtudom hányadik alkalom után kíváncsi lettem mégis milyen az az álomnő aki neki is megfelel, így utána néztem a közösségi oldalakon, de mint kiderült, egyedülálló. Akkor mire jó ez a dicsekedés, és minek zaklat, ha már egyszer beszélőviszonyban sem lennék vele? Csak akkor szoktam visszaírni neki, mikor unatkozom :D 21/L


2011. jan. 5. 14:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszerűen féltékennyé akar tenni. Vagy irigyli a boldogságod. Mindenesetre ne foglalkozz vele. az ilyen szánalmas emberek nem érdemlik meg. Majd mire észhez tér, nem lesz élő ember, aki vele kötelezné el magát.

Egyébként sok boldogságot Neked és a Párodnak! :)

2011. jan. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván irigykedik,amiért te boldog vagy,őt pedig nem bírja hosszútávon elviselni senki. Ne törődj vele! :) Sok boldogságot!
2011. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem féltékeny.
2011. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Hagyd rá!Aki hülye haljon meg..szokták mondani,de lehet hogy szégyenli magát amikor anno szakított veled azzal az érvvel..így aztán ezzel próbálja palástolni azt ami nincs.De nem biztos hogy nincs neki, az ilyen egoista és önző pali előbb "próbaidőt" ad a csajnak..nem csinál magából hülyét hogy hol kapcsolatban van hol egyedülálló a családi állapota..

ha a közösségi oldalakon is még ismerősök vagytok akkor én nyomatékosítanám felé hogy te tényleg boldog vagy: képekkel, aztán hátha kibújik a szög a zsákból.

Zaklatásnak az minősül ha az akaratod ellenére is próbál hozzád közeledni.

2011. jan. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Nem esik jól neki biztosan. Azért hagyott ott, hogy jobb nőt találhasson, erre te leszel boldog... Áhh. Micsoda egy világ...
2011. jan. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Hát ha féltékennyé akar tenni, nem hiszem hogy sokra menne vele, mivel egyáltalán nem érdekel :D

Egyébként bánhatja is, mert kiváló háziasszony lett belőlem :P

2011. jan. 5. 15:00
 7/17 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?


...És még hiszel a kozosségi oldalakban?

2011. jan. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A közösségi oldalakban azért hiszek, mert akármi történik vele, rögtön felrakja oda :D És mindenkiről van szinte fénykép aki a közelében van, szóval még ha nem is váltja át minden oldalon ahol fent van a kapcsolati állapotát, a naponta frissülő képek között kéne hogy ott legyen a csaj :D
2011. jan. 5. 15:08
 9/17 anonim ***** válasza:

Mi a párommal nagyon sokáig nem írtunk ki egymásról semmit a közösségi oldalakon és még most is ismerek olyat, akinek tartós, boldog kapcsolata van, de ezt nem kötik senki orrára ilyen oldalakon. Én is elég hosszú ideig elfelejtettem átírni a családi állapotomat. Ez szerintem semmit nem jelent.

Az sem biztos, hogy azért mert te nem tudod elképzelni, nem bírná ki mellette egy nő sem.

Persze az is lehet, hogy tényleg csak kamuzik. Ha ez téged zavar, akkor ne írj neki vissza, szakítsd meg vele a kapcsolatot! Azt mondod, csak akkor írsz neki, ha unatkozol? Miért? Nincsenek barátaid, akikkel beszélgethess, vagy hobbid, vagy elfoglaltságod? Biztos van! Hagy a francba a nagyszájú exet, ha idegesít és foglalkozz a saját társaságoddal!

Ha meg tényleg megtalálta a saját álomnőjét, örülj neki, hogy rendeződött az élete.

2011. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

:d ismerem, és az lene az első dolga, hogy kiírja. Egyébként nem én írok rá, hanem ő rám!

Pont ezt nem értem, hogy minek zaklat XD

2011. jan. 5. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!