Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek megőrölni. Mi a kiút?

Kezdek megőrölni. Mi a kiút?

Figyelt kérdés

rettentően el vagyok keseredve, semmi jót nem látok most az életembe, sok minden összejött most.

szerelmemmel mégcsak beszélni se tudok nagyon, és az ő hiányát is nehezen viselem.

a suliba mármár ki vagyok közösítve, és nagyon rosszul viselem ezeket,mostmár mindennap sírok, ahogy hazaérek.

nagyon rossz.:S:S


mármár könyörgök h valaki beszéljen velem, h kiadjam magamból a dolgaimat.:(

komolyan, mit tegyek?:S:S



18L


2011. jan. 4. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miért nem tudsz a szerelmeddel beszélni,és mi az oka h ki vagy közösítva?Itt leírhatod,szerintem mindenki "meghallgat"...
2011. jan. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
ha akarod, megadom az msn-em, nekem is hasonló problémáim vannak :(
2011. jan. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Őrölj is szépen, mert ez nem őrület, csak egy kis -elegem van- hiszti.

Az életben jót látni: felfogás kérdése. Van miért szenedned, meglesz ennek a jövőben az eredménye? Ha nem, akkor minek szenvedsz? Keress valamit, amiért megéri.

Van szerelmed. Megvonási tünet rémes, de nem sokat segít, ha csak kiborítani tud.

Kiközösítés... Vége a világnak, ha a suliban a random összezárt emberekkel nem jössz ki? Láss túl a falakon. Ha van egy kis eszed, nem foglalkozol velük.

Sírni... néha jó.

Meg kell erősödni szépen és nem szétesni, csak azért mert nem megy minden fényesen. Keményítsd meg a szived, ne vidd haza a problémáid idegbajként, hanem oldd meg őket ott ahol történnek/suli.

Büszkeség, emelt főtartás, nem törődni azokkal, akiknek csak élvezetet okoz látni a szenvedésed.

Nyafogás felesleges.

2011. jan. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

köszönöm.

kiközösítve azért vagyok, mert a punk vagyok. a sulinkba én egyedül, sőt olyan (s.zar) suliba járok, h 70%-a roma, nem vagyok rasszista, de ennek fele az az idegesítő beszológatós raj. Nekem is nagy szám van, de ilyen esetbe megyek vele vmire? nem hiszem:S

Volt egy osztályom, nagyon szerettem őket, ott fele rocker volt, de sajnos el kellett jönnöm tőlük.:S:S

pár csaj van az osztályomba akikkel néha szoktam dumálni, de nem sokmindent.


a párom tőlem olyan 60 km-re lakik. úgy szokott lenni, h szerdán átjön, csütörtökön pedig innen megy suliba, nameg a hétvége a mienk.viszont most nem tud jönni szerdán, és ma kiderült hogy szombaton melóznom kell:S

2011. jan. 4. 16:29
 5/13 anonim ***** válasza:
Hívd fel a szerelmedet!!
2011. jan. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

ELőző/ hozzátenném még:

az önsajnálat, vagy önsajnáltatás, nyafogás ideiglenes kielégülés, és ideiglenes erkölcsi vagy morális fölény érzését adhatja, de közel sem olyan értékes, és élvezetes, mint egy megoldott helyzet után a jól végzett munka nyugalma.

2011. jan. 4. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

sajnos nem tudom felhívni, mert olyan helyen van. ahol valószínű nem tudja felvenni a telót:(


msn-es: inkább elküldöm privibe én, ha gondolod, mert ha nekem írsz privit nemtudom megnéni mert nemtudom az email címem jelszavát már:\:D

2011. jan. 4. 16:32
 8/13 anonim ***** válasza:
Szép kis punk vagy mondhatom. :D Amíg ott vannak a barátok, addig elvagy, mint a tömegben a birkák, de egyedül már gyenge, elveszett. -_-"
2011. jan. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

megnézni*


hát köszönöm, persze van akinek 100x nagyobb baja van, de én most nagyon levert vagyok:(

2011. jan. 4. 16:33
 10/13 A kérdező kommentje:

16:33-as

kiváncsi lennék, te miylen arcot vágnál, ha egyfolytába ilyen emberekkel lennél körülvéve. annyira tudatlanok h hihetetlen, egyszerüen lefárasszák az ember agyát, ahogy meglátom őket.


vannak barátaim, csak nem a suliba

2011. jan. 4. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!