Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Korkülönbség!? Szerintetek...

Korkülönbség!? Szerintetek hogy van ez? Fontos!

Figyelt kérdés
Elsősorban olyanok válaszát várom ,akiknél 10 és több év a korkülönbség közte és a párja között.Okozott-e akármilyen problémát a korkülönbség?(Az élet minden területére gondolok).Nekem egy ismerősöm mondta h nem biztos hogy egy 40 éves nőnek pl elég amit egy 50 éves férfi tud adni(az ágyban).Mégis rengeteg párt ismerek akiknél 10 és több év a különbség.Hogy van ez akkor??
2011. jan. 4. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyszüleim példáját tudom felhozni.10 év a különbség nagymamám javára(második házassága)és 35 éve boldogok.
2011. jan. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem mindegy,hogy milyen korosztályról van szó. 16-26 rengeteg!Értelmi,érzelmi szinten egy más világban vannak,ilyenkor 2-3 év is sokat számít,nemohgy 10 év.

26-36 szintén sok.Itt általában az anyagiak miatt lehetnek gondok és a családalapítás miatt.36 évesen már megvan az egzisztenciája,elvégezte az iskolákat és már elsődleges a családalapítás a számára.26 évesen éppen befejezte az egyetemet,tapasztalatot szeretne a munkájában,anyagilag most fogja megalapozni magát,a gyerek gondolata lehet,hogy még váratna magára. Itt a nemek között is lehet eltérés és természetesen általánosítottam,mindig vannak kivételek.

Később 40 év fölött én már nem látom akkora akadályát a 10 év korkülönbségnek.A szex egyébfüggő és nem kor kérdése,ahogy az igények is a milyenségére és mennyiségére.Ebben mindegy,hogy ki hány éves,ha a felek passzolnak működni fog,ha nem nem.

2011. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
*egyénfüggő
2011. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ezek vannak: A suliba a hülyék csesztetnek -.- Félek hogy hamar elfog távozni és akkor mi lesz velem és a gyerekkel? Más problémát nem látok.
2011. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
felnőtt emberekről van szó, 25 év fölöttre gondolok bocsi ezt nem írtam.
2011. jan. 4. 15:28
 6/8 anonim ***** válasza:
hát én még nem voltam ilyen kapcsolatban,de nagyszüleim közt 13év a korkülönbség (mamám 67,papám most töltötte a 80at) lassan 50éve boldog házasságban élnek...szóval szerintem megoldható :) de tényleg eléggé egyénfüggő, és szerintem nem a kor számít,hanem a hasonló gondolkodásmód,közös célok, azonos értékrend na meg a tisztelet és a szeretet.
2011. jan. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem a kor számít, hanem a szerelem. Fontos eldönteni, hogy mások elvárásai szerint akarunk-e élni, vagy van-e saját öntudatunk, véleményünk elképzelésünk az életről. A mások alatt az ilyen hülye véleményeket értem, mint:

"Nekem egy ismerősöm mondta h nem biztos hogy egy 40 éves nőnek pl elég amit egy 50 éves férfi tud adni(az ágyban)"

Ez orbitális marhaság. Ne hallgass az ilyen ismerősökre, mert csak tönkretenni tudják az életed.

2011. jan. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
teljesen egyet értek egyébként hogy ez egy idiótaság, örülök hogy nem csak én gondolom igy:D és igen ilyen dolgokban az embernek a szívére kell hallgatnia....
2011. jan. 4. 19:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!