Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIt csináljak, két pici...

MIt csináljak, két pici lányom van és állandóan ideges vagyok?

Figyelt kérdés
Van 1éves és 2hónapos kislányom nagyon imádom őket mindent megteszek értük és megprobálom úgy csinálni persze mértékekkel hogy semmiben ne kelljen nekik majd nélkülözni,DE a párom már régebb óta is ilyen volt de akkor még nem nagyon foglalkoztam vele modnván majd ha itt lesz velünk a másik picike is másként fog viselkedni.Itthon jó formán nem, csinál semmit max:15-20percet foglakozik a lányokkal persze külön külön és uténa megint egy napig semmi.Mindent a szájába kell rágni könyörögni neki mindenért éjjel fent van reggel 6ig nappal alszik és ha szólok neki még neki nem tetszik.Persze nekem meg semmire nincs időm.Ezért vagyok állandó jelleggel ideges.És ráadásul ezért nem megy nekem a szex sem vele hisz fáradt vagyok.
2009. jan. 28. 12:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és dec 13-tol itthon van nem dolgozik de még munkát is én probálok neki szerezni.
2009. jan. 28. 12:24
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, milyen a nagyszülőkkel a viszonyod, de talán (ha szóbol nem ért) elmehetnétek a gyerekekkel hozzájuk pár napra. Egyrészt kicsit pihennél is, nem idegeskednél annyit, meg talán a párod is komolyabban venné a problémádat. Van olyan, hogy egy férfi nem igazán tud mit kezdeni a gyerekekkel, de amit csinál, az már bőven az önzés kategóriába tehető.
2009. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Párod totálisan alkalmatlan (vagy talán még csak éretlen) családapának, én egyet nem szültem volna neki, nemhogy kettőt. De ez a rész már veszett fejsze nyele. Nem irigyellek, két ennyire pici gyerekkel nagyon nehéz lehet. Próbáld "nevelni" a párod, legalább magát szolgálja ki, ne csinálj neki kaját, ne mosd ki a ruháit stb. Majd észbe kap, hogy felnőtt ember, aki a saját otthonában van, nem a Hotel Mamában!
2009. jan. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Énis mindig ideges vagyok, pedig én nem panaszkodhatom a férjemre. Viszont nekünk se nagymama, se semmilyen nagyszülők, csak magunk vagyunk. Három a csemete. :)

Viszont a gyereknevelés az stressz a javából én így látom. Nehéz elfogadni a gyerekeket, hogy ilyenek amilyen, de próbállak bíztatni. Valószínű ezért vagy javarészt ideges, hisz teljesen megváltozik az ember élete ha gyereke lesz...

Próbálj pozítív dolgokat keresni ami örömet okoz.

Menj el sétálni egyedül és gondold végig a mostani életed hogy tisztán láss! Ez jót tehet.


Énis sokat sírok, mert a gyerekek megfeszítik a húrt rendesen. Ők teljesen mások mint mi.

Azt mondják nekem sokan, csak addig rossz a helyzet amíg picik a gyerekek. Ez éltessen. :) Így már látni talán hogy egyszer vége lesz!

És nehéz dolog anyának lenni!!!

Ne keseredj el, sokan vagyunk akik egy cipőben járunk.

És énis hulla leszek estére. A gyerekek testileg-lelkileg lefárasszák az embert. Én sajnálom hogy mindenki csak a jó oldaláról beszél a gyerekekről (ilyen aranyos-olyan aranyos), viszont hameg belekerül a szülői szerepbe az illető, akkor lepődik meg igazán!

Kellene beszélni a nehézségekről is, hisz próbatétellé teszi a gyermek a házasságot is. És ne feledd az szeret igazán aki miután megismerte hogy milyen is vagy valólyában utánna is szeret!

Fel a fejjel, ne idegeskedj! :)

2009. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kutyábol nem lesz szalona esete. vagy megszokod vagy megszöksz. oh hány nö gondolja hogy majd a gyerek megváltoztatja. pedig nem.

pont ma panaszkodtam a barátnömnek hogy a férjem milyen gyerekes és hogy ki tud borítani, mikor erre azt mondta hogy majd a gyerek megváltoztatja. hát szerintem meg nem, nem lesz belöle szalona az tuti. szóval vagy így szülök neki vagy elhagyom.

2009. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!