Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha már nem kívánom...

Mit tegyek ha már nem kívánom a férjemet?

Figyelt kérdés
A férjemmel 14 éve vagyunk házasok, neveljük két kisfiunkat. Az elmúlt 3 évben nem érzek iránta vonzalmat. Nem szeretek vele együtt lenni és ezt már ő is a fejemhez vágja. Havi egy, két alkalomnál nincs több pedig ő minden héten szeretné és álltalában csak ő telyesít. Megcsalni nem akarom. Mit tegyek?
2009. jan. 28. 09:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Nem is kell megcsalnod, majd megteszi ő helyetted. Az volna a legtisztességesebb ha elválnátok. Viszont ha még szereted és meg akarod menteni a házasságodat, akkor érdemes lenne szexuálpszichológushoz mennetek, mert ez így nem lesz jó. A férjed szerintem már elérte a tűréshatárát.
2009. jan. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nehéz dió, de valami oka csak van!!!Nem félsz, hogy ha így folytatod, akkor meg fog csalni?Abba belegondoltál, hogy az hogy esne neked?Higéniai okok, vagy lelki okok, valhol itt kezdj kutakodni szerintem.Mégis próbáltad ezt vele megbeszélni?Jó, jó tudom, hogy az ember lánya nem fog az ura elé állni és azt mondani neki, hogy :Apukám én már nem kívánlak téged., De azért csak mondasz neki valami kifogást.
2009. jan. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Csak annyit mondok neki ,hogy én már nem kívánom a szexet annyira mint ő. Előfordúlt egyszer,hogy nekem végig csinálta és utánna már nem akartam vele foglalkozni. Másnap megint probálkozptt de lerendeztem annyival,hogy nekem tenap már elég vólt.
2009. jan. 28. 09:56
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? És a gyerekek mekkorák?
2009. jan. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Minketten 30 évesek vagyunk,gyerekek pedig 3,7.

Szerintetek pozitív változás várható a szexuális életünkben?

2009. jan. 28. 10:03
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeretitek egymást akkor szerintem lehet javítani a dolgokon.De erről nem írtál semmit.A leírásod alapján a kicsi születése után nem rendeződött a szexuális életetek.

Nem lehet,hogy túl sokat dolgoztok,neked a gyerekek...stb.

Ebbe annyira bele lehet fásulni,nem is tudja aki nem volt gyesen.Főleg,ha a Te férjed is reggeltől estig dolgozik mint sokunké.Üljetek le megbeszélni a dolgot,csak így tudtok változtatni rajt.Ne várd meg amíg tényleg megcsal,mert az fájdalmas lesz,és kiszámíthatatlan a kimenetele.Próbáljatok többet kettesben lenni,menjetek el szórakozni,randizzatok,vegyetek ajándékot egymásnak,gyertyafényes vacsora...stb.A lényeg,hogy valahogy mozdítsátok ki a kapcsolatotokat az egyhangúságból.Persze mindennek csak akkor van értelme,ha megvannak a megfelelő érzelmek.Ha nem szeretitek egymást,vagy csak egyoldalú,akkor sajnos marad a válás.

Remélem nem így van,és rendbe tudjátok hozni.


Minden jót,sok sikert hozzá.

2009. jan. 28. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ezeken már mind túlvagyunk, sok mindent meg próbáltunk, ő is én is. Sajnos elhidegültem tölle. Ő azt mondja hogy még mindig szerelmes. Én is szeretem de már nem úgy mint rég. Félek, hogy emiatt egyedű maradok a gyerekekkel, de ha jönne valaki az életembe, lehet hogy belemennék hiszen én is szeretnék még egyszer az életbe szerelmes lenni.
2009. jan. 28. 10:27
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem gondolkozz, becsuld meg amitek van, es orulj, hogy egy rendes ferjet fogtal ki, van 2 szep gyereketek. Csak a szex miatt ne akarjal elvalni, ne gondold, hogy massal orokke szerelmes lennel. Mindenkinel elmulik a szerelem, es megmarad a szeretet.

Akarjad megmenteni a hazassagot, akarjad!!! Ugy mint a ferjed.

2009. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
92%
Tudom mit érzel, én is hasonló cipőben jártam. Egyetlen dolog tartotta bennem a reményt, néha eljátszottam a gondolattal, hogy más férfival vagyok, újra szerelmes, újra boldog, de mindig bevillant a kép, hogy ez nem csak velem fordulhatna elő válás esetén, hanem a férjemmel is. Mit éreznék akkor, ha szembe jönne velem az utcán, boldogan, kiegyensúlyozottan, egy csinos nő kezét fogva? Ilyenkor mindig sírhatnékom támadt, így tudtam, hogy nem menthetetlen a kapcsolatunk, de azt nem, hogy mit tegyek, hogy újra közel kerüljek hozzá. Az ő érzelmeivel nem volt gond, szinte ugyan az volt a szitu, mint nálatok, csak nálunk egy gyerek van. Aztán jött egy lehetőség, egy külföldi munka, ő kiment dolgozni, a lányunk másnap beteg lett, nagyon magas lázzal rohantam vele az orvoshoz. Hívtam a szüleimet, de nem jöttek, mert elfoglaltak, végül a párom szülei jöttek át kicsit segíteni, de nekik is megvan a maguk élete. Akkor jöttem rá, hogy a férjemen kívül senkire sem számíthatok, neki vagyunk fontosak, ő szeret minket a világon a legjobban, ő vigasztalt nap, mint nap 1700 km-ről telefonon, ő öntött lelket belém és mostmár tudom, hogy még mindig szeretem, csak bele fásultunk a szürke hétköznapokba, hagytuk, hogy ellaposodjon a kapcsolatunk, de bajban ismeri meg az ember, hogy ki áll mellette és én hálás vagyok a sorsnak, hogy jött ez a külföldi út és rájöhettem, hogy ő nagyon fontos nekem. Már alig várom, hogy hazajöjjön és megöleljen. Most ezzel nem azt akarom mondani, hogy küld ki külföldre :o), viszont jó lenne tisztázni valahogy az érzéseidet, mert ha lehet próbáld megmenteni a házasságodat, neked is egy olyan dolog kellene, ami felráz, amitől rájössz, hogy még szereted. Mit éreznél, ha megtudnád, hogy talált magának valakit, aki boldoggá akarja őt tenni és ő is boldog vele? Fájna? Mert ha igen a válasz, akkor nincs veszve minden, ne várd meg, amíg a fantáziából valóság lesz, mert ha 3 éve elhanyagolod szexuálisan ne csodálkozz, ha előbb-utóbb megcsal. Örülj neki, hogy ilyen türelmes és kitartó, ez is azt bizonyítja, hogy szeret titeket. Két gyerekkel nem könnyű új párt találni, pláne olyat nem, aki a gyermekeidet is tudja szeretni. Tisztázd magadban az érzelmeidet és ha úgy érzed van még remény a folytatásra, akkor akard helyre hozni a házasságodat. Sok sikert nektek!
2009. jan. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

1 ismerosom hasonlo cipoben jart. elmentek szexual pszihologushoz. 1ik feladatauk az volt h kellett gondolkozzanak h milyen fantaziuajuk van.mind2en jottek 1 otlettel amit a masik megcsinalt.

es olyan is volt h 1 bizonyos ideig (azt hiszem 2 het volt,de ez toltelek fugg) nem volt szabad 1mashoz erni. semennyire. se oleles, se puszi, se szex. a tiltas iszonyuan felcsigazta oket. mikor lejart a "probaido" egymasnak estek :)

remelem tudtam segiteni. ne add fel!!

2009. jan. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!