Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudom észhez téríteni?

Hogy tudom észhez téríteni?

Figyelt kérdés
Van egy lány ismerősöm aki együtt van volt a vőlegényével 6 évig, beleszeretett egy férfiba aki csak jól kihasználta aztán kidobta. A gond csak az hogy még szerelmes a férfiba, de a volt vőlegényét szereti mint embert, és látom tönkremenni idegileg szegényeket, a lány nem fogad el sennkitől tanácsot mondván majd megoldja de szerintem ebben a helyzetben nem tud észerüen gondolkodni a vőlegénye amúgy rendes srác "lányos anyák álma" és próbál segíteni neki de már ő is kivan.Hogy tudnám a jó vágányra irányítani ezt a lányt?
2011. jan. 3. 19:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Az ő élete ne szólj bele. Ha nem akkar a völegényéhez hozzámenni az ő dolga, ugyse lenne hosszú életű dolog ha a lány amúgy mást szeret mégha nem is szeretik viszont.
2011. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy van egy szép házuk tervezték a jövőt a kapcsolatuk túlélt olyan dolgokat (munkanélküliség családi problémák rossz megjegyzések) amikor más már rég elmenekült volna de ők kitartottak egymás mellett és most hogy megvan mindenük ,most megy tönnkre amúgy 24 a lány 26 a srác
2011. jan. 3. 19:39
 3/10 A kérdező kommentje:
szerintem ebbe a helyzetbe és korba illő lenne felnöttként gondolkodni Szerintem:
2011. jan. 3. 19:42
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Menjen hozzá érdekből?
2011. jan. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem azt írtam hogy menjen hozzá ,csak azt hogy hogy lehet jó utra téríteni, egyébként rendes lány és 2 hónapja még semmi gond nem volt csak egy kicsit naív
2011. jan. 3. 20:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem értem mért akkarod a barátnödet egy kényszer kapcsolatba szoritani milyen barát vagy te. Téged boldogá tenne ha csak az anyagiak miatt játszanád a boldog házzas embert gyereket is szüljön egy ilyen kapcsolatba.
2011. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"lehet jó utra téríteni"


A lány szerelmes nem bünöző.

2011. jan. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Jó igen a lány szerelmes nem bűnöző akkor úgy mondom hogy tudok segíteni neki, nem akarom hogy rosszabb legyen a helyzete.Egy idegroncs lett az utobbi időben és teljes ellentéte a 2 hóval ezelötti önmagának. csak féltem ennyi és a volt vőlegényén kívül és rajtam kívül más nem törődik vele és mindenki csak le sz rja mi van vele
2011. jan. 3. 20:43
 9/10 anonim ***** válasza:

Persze hogy idegroncs a szerelme nem visszonoza az érzéseit de erre nem hiszem hogy jó megoldás egy esküvő.

Könnyen lehet hogy csak azért bonyolodot kapcsolatba mert nem akkarta az esküvöt és most csak lelkiismeret furdalása van.

2011. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a jó út a vőlegény kihasználása lenne? Inkább az ellenségei érdemelnék meg, hogy hitegessék és kínozzák őket...
2011. jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!