Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nemrég tudtam meg hogy egy...

Nemrég tudtam meg hogy egy rokonomnak csak pár hónapja van hátra, nagyon szomorú vagyok, hogyan dolgozzam fel már most kivagyok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
milyen rokonod?
2011. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi az ok?
2011. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

Én tudom hogy ez mennyire fájdalmas :/

én már elvesztettem 3 év alatt 4 rokonomat :/:S

amugy szerintem a legjobb ilyenkor ha visszaemlékezünk a szép emlékekre :D

hogy volt valami amiért ő élt, és mindig velünk lesz lélekben , megsegít bármi van mert így kell erősnek maradunk és nem szabad hogy gyengének lásson minket onnan fentről, az emlékek a legfontosabbak =) (L)(L)(L)

és Őszinte részvétem :/


16Ł

2011. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen:)

a dédnagymamámról van szó...közel állt hozzám attol függetlenül hogy déd, mikor a dédnagypapám meghalt 9 éve az is nagyon megrázott és még most se hevertem ki...

ma kapott egy kisebb agyvérzést, 88éves, tudom már öreg és itt az ideje de akkoris félek

2011. jan. 3. 18:50
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
nemár... akkor ez teljesen természetes. ez az élet rendje, sajnos nála sokkal közelebbi rokonaid is meg fognak halni...:(
2011. jan. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi esetre se járj a nyakára, mert ha meglátja rajtad, Neki rossz.

Az IDŐ a legjobb orvosság erre.

2011. jan. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!