Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, ha az...

Szerintetek normális, ha az anyja a szexuális életéről faggatja a 23 éves fiát?

Figyelt kérdés
A fiú összejött egy lánnyal, aki (nem túlbuzgó) vallásos. Alányt a szülők is ismerik elég jól, nem apácajellem azért. Majd megkérdezik a fiukat, h van-e és kielégítő-e a szexuális élete a lánnyal (a vallásossága miatt).
2011. jan. 3. 17:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Tökre családfüggő, nem minden család "tökéletes", meg harmonikus, meg nem minden ember olyan, hogy jaaaj tiszteletben kell tartani másoknak mittudomén mijét meg blaa blaa... Ezen nem kell kiakadni, mások vagyunk.


Nálunk pl úgy megy a dolog, hogy a szülő bármit megtehet, azaz bármit megtilthat (hiába vagyok 20 éves, erősebbek nála sajnos), bármit megkérdezhet... Válaszolni meg nem muszáj, max balhé lesz belőle, naés?

2011. jan. 3. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
*nálam
2011. jan. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
17,46-os vagyok azért mert hallottam olyan vallásról ahol nem a testi gyönyörért fekszik le a lány a párjával, hanem az utódlásért sőt megsem fordul a fejében hogy élvezze a szexet.Lehet hogy a szüleid ilyesmitől szeretnének megóvni Gondolj bele az ilyen vallásu asszonyol csak akkor bujnak ágyba ha gyereket akarnak
2011. jan. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Én vagyok a lány. Szóval nekem még kínosabb, h a szülei ilyeneket kérdeznek, vagyis tudnak az én szexuális életemről is. Szerintem azért ennyi idősen rá lehet bízni a fiúra a dolgot, el tudja dönteni, h jó-e neki, akarja-e a kapcsolatot, akar-e házasodni.

Köszi mindenkinek, aki eddig írt!

2011. jan. 3. 18:16
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy te tettél olyan megjegyzéseket, amiből arra következtetett az anyja, hogy valamiben másabb vagy mint az átlag. :)
2011. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Nem, dehogy. Nem vagyok az a "kibeszélem magam"-típus. Meghallották, h katolikus és rögtön arra asszociáltak,hogy akkor a fiuknak házasságig nem lesz szex.
2011. jan. 3. 20:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!