Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális, ha az...

Szerintetek normális, ha az anyja a szexuális életéről faggatja a 23 éves fiát?

Figyelt kérdés
A fiú összejött egy lánnyal, aki (nem túlbuzgó) vallásos. Alányt a szülők is ismerik elég jól, nem apácajellem azért. Majd megkérdezik a fiukat, h van-e és kielégítő-e a szexuális élete a lánnyal (a vallásossága miatt).
2011. jan. 3. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Maga a kérdés zavarbaejtő lehet,én nem kérdezném a gyerekemet erről,magánügye minden felnőttnek. De lehet,hogy ők egy nyíltabb család,ahol rá lehet kérdezni ilyenre anélkül hogy háborgás vagy sértődés lenne belőle .

A faggatás már más téma,most faggatják,vagy csak simán megkérdezték? A faggatás sztem nem elfogadható semmilyen esetben.

2011. jan. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
46%

Én nem tartom normálisnak, de nem azért mert 23 éves a srác, 15 éves korban sem tartanám annak.

Ilyen dolgokat nem a szülővel kell kitárgyalni.

2011. jan. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%

Amikor összekerültem a férjemmel, ugyanez volt a probléma. Engem szigorúan neveltek, soha nem volt szó ilyesmiről a családban, mindenki tiszteletben tartotta a másik magánéletét. De anyósom nem ilyen... Képes a gyerekei előtt kitárgyalni a saját szexuális életét, és magától értetődik számára, hogy a fia magánéletében is tájékozott legyen. Egyetlen próbálkozása volt nálam, de úgy helyre tettem, hogy azóta sem mert kérdezősködni.

Nem, nem normális dolog egy anyától, hogy vájkáljon a fia magánéletében. Ez csak két emberre tartozik, senki másra.

2011. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
A legfontosabbat kihagytad hogy milyen vallásu a lány?
2011. jan. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
sziasztok szerintem ez nem normális bár nem tudjuk hogy miért kérdezi lehet hogy csak aggódik hogy esetjeg meleg a fia ha így van megértem a kérdéseit én is ezt tenném de nekem még nincs gyerekem de ha nem erről van szó akkor beteges
2011. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha jo a szülő-gyermek kapcsolat, akkor nincs semmi gond. Lehet, hogy egészen jo tanácsokat tud adni.
2011. jan. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Pontosan nem tudom, mert csak elmesélte, h volt ilyen, nem részletezte, h pontosan mit

kérdeztek. Amúgy nem nyíltabb család - egyáltalán nem.

2011. jan. 3. 17:49
 8/16 A kérdező kommentje:
Római katolikus. Miért ez a legfontosabb?
2011. jan. 3. 17:50
 9/16 A kérdező kommentje:

Miért lenne meleg a fia, ha egy lánnyal jár 1 éve?? Nem is értem, ebben az esetben hogy merül fel.


Elég jól ismerem a családot, nem beszélnek ilyesmikről, nem adnak tanácsot szex témában, semmi. Egyáltalán nem ilyenek. Ezért is fura. Aggódtak biztos, h nem szenved-e a fiuk hiányt :S

2011. jan. 3. 17:53
 10/16 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább az apjának kéne megkérdeznie. :)


Amúgy lehet benne némi igazság, mert nem akarja esetleg, hogy úgy járjon mint ő fiatalon, mert lehet hogy anyukának is volt fiatalon olyan pasija, akivel vártak-vártak, aztán mikor megtörtént, rájött hogy isten ments még egyszer vele... Szerintem ez álla kérdés hátterében.


Gondolom te vagy a fiú. Anyád csak aggódik, nehogy beválasszál magadnak olyan valakit, akivel pár év múlva még a meglévő állapotnál is rosszabb lesz szexelni, és nehogy emiatt legyen válás.


32/N

2011. jan. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!