Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot tudnék adni...

Milyen ajándékot tudnék adni a "neten keresztül"? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy az unokatestvérem kiköltözött külföldre néhány évre, de szeretném meglepni valamivel a szülinapján. A kapcsolatot interneten keresztül tartjuk, és sajnos most arra nincs pénzem, hogy valamit küldjek neki vagy vegyek valamit. Ezért gondoltam valami emailbe elküldhető ajándékra. Egyszer pl csináltam neki egy videót amibe közös emlékeinket írtam, meg zenét. Milyen ötletetek lenne még (ehhez hasonló)?? Előre is köszönöm
2011. jan. 3. 17:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Csinálj egy videót magadról (nem ppt-set, hanem rendes videot), amiben pl. elénekelsz neki egy dalt, táncolsz valamit, esetleg szavalsz a szülinapjára egy saját magad által költött versikét. Az egészet lehet egy vicces formába ölteni, bohóckodni rajta.


Ha én ilyet kapnék biztosan halálra röhögném magam, és imádnám azt, aki küldte! :)

2011. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
[link] - idézetküldés
2011. jan. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!