Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot tudnék adni...

Milyen ajándékot tudnék adni a "neten keresztül"? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy az unokatestvérem kiköltözött külföldre néhány évre, de szeretném meglepni valamivel a szülinapján. A kapcsolatot interneten keresztül tartjuk, és sajnos most arra nincs pénzem, hogy valamit küldjek neki vagy vegyek valamit. Ezért gondoltam valami emailbe elküldhető ajándékra. Egyszer pl csináltam neki egy videót amibe közös emlékeinket írtam, meg zenét. Milyen ötletetek lenne még (ehhez hasonló)?? Előre is köszönöm
2011. jan. 3. 17:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
rajzoljd le kettőtöket painttel vagy photoshoppal!
2011. jan. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

cardex.hu

képeslapküldés

2011. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ez aranyos:)

de nem vagyok benne biztos, hogy jó sülne ki a dologból, nincs túl nagy kézügyességem az ilyesmihez

2011. jan. 3. 17:30
 4/12 A kérdező kommentje:

képeslap... nem rossz :)még gondolkozok rajta

köszi mindenkinek

2011. jan. 3. 17:30
 5/12 anonim ***** válasza:
powerpointtal csinálj egy bemutatót, amit elküldhetsz neki. Képek, videók, zene is lehet benne. Vagy mondjuk csinálhatnál olyat h minden számára fontos családtagról csinálsz egy képet és teszel hozzá egy személyes üzenetet az adott embertől a számára. Gondolom hiányoznak neki akiket itt hagyott, szal ez biztos jólesne.
2011. jan. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A youtubén üsd be, hogy születésnap. Ki fog adni egy csomó videót, amit aztán elküldhetsz neki.
2011. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ez a közös emlék a fotó volt? Mert könnyen tudsz csinálni a saját képeitekből,közös kép vagy közös nyaralásról,helyről vagy bármiről képek és ezeket mindenféle effektusba összerakod,alatta pedig fut egy zene,amit szeret.Ugyanezt meg lehet csinálni videóval is.Sok videószerkesztő van,amelyiknél videót tudsz összevágni és raksz alá egy zenei aláfestést.

Csinálhatsz képből puzzle-t is.

Ha tudsz vagy szeretsz énekelni,akkor vedd fel egy mikrofon segítségével és küld el neki azt.Teljesen más,mint simán zenét küldeni,hisz a te hangod.

Ugyanezt megteheted webcamera segítségével is.Felveszed magad,így lát és hall is téged.

2011. jan. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hello!


Pont pàr napja készitettem slideshow-kat a gépemen lévo fényképekbol,az egyik ment a baràtnomnek, a màsik meg Japànba nagyon jok lettek, itt a linkje:

[link]


(minimàlis angoltudàs kell hozzà, és iszonyat jo slideshowkat lehet késziteni vele, zenével)

2011. jan. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vagy gondolkozhatsz olyasmiben is, amit neki már csak ki kell nyomtatnia ott. Pl. egy naptár a közös képeitekkel, pont most januárban. :)
2011. jan. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, mind nagyon ötletes :)

ha van még valami ötletetek, szívesen olvasom

2011. jan. 3. 17:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!