Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit játsszunk? (Kérdésed túl...

Mit játsszunk? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Én ma még nem mentem dolgozni de a feleségem igen így egyedül maradtam a gyerekkel (3 éves fiú). Délelőtt elvoltunk kutyát is sétáltattunk már, kint is voltunk, beindítottam egy kicsit a kamiont benne volt egy darabig, vízbe is játszott meg csináltunk sok mindent és már nincs ötletem. Már vagy 1 órája egyedül van. Van valami ötletetek?
2011. jan. 3. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle mit szeretne,menj a szobájába és együtt autózzatok,vagy sgítsen ebédet készíteni.
2011. jan. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olvass mesét, vagy nézzetek mesefilmeket. Esetleg ebéd után aludhattok is.
2011. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
kártyázzatok vagy társas vagy barkoba
2011. jan. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell mindenáron foglalkoztatni, de legyél vele, vagy legalábbis az egyik szemed mindig rajta:)


Ha melléülsz "csak úgy", és figyeled mit csinál, egyszerűen beszélgetsz vele arról, amit ő hoz fel témaként, már príma időtöltés szerzel a fiadnak, ugyanis valami nagyon fontosat kap tőled: FIGYELMET. És az klassz dolog, ha gyerek, ha felnőtt az ember!

2011. jan. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lepjétek meg Anyát, mosogassatok el közösen vagy valami hasonló...
2011. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha szereti, csináljatok autót, vonatot székekből, esetleg bunkert. Vagy főzzön valamit Anyának, amivel utána elbüszkélkedhet, ő lesz a szakács és te a kukta (aki elmosogatja utána a kiömlött fél liter tejeket meg ügysen kiveszi kezéből a veszélyes dolgokat). Vagy legózzatok, rajzoljatok, ha tudsz neki adni egy nagy csomagolópapírt, hogy azt kell telerajzolni, annak angyon fog örülni!

Esetleg építsetek vonatot a székekből, ahol ő a vezető, és téged, az utast szállít valahová. Ugyanez mehet busszal, de kamionnal is :)

Ha meg nyűgös, akkor lassan tedd le aludni.

2011. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!