Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet úgy sokáig, akár évekig...

Lehet úgy sokáig, akár évekig egy helyen dolgozni úgy, hogy közben ki nem állhatod amit csinálsz? Hogy rühelled a munkatársakat és úgy et. Cetera az egészet? Nem megy rá a családi élete az embernek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 01:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Lehet, de nem érdemes. És igen, a motiválatlanság, önbecsülés hiánya kihat a családi életre.
2011. jan. 1. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Nem lehet, mert idegileg tönkremész rá mész te is és a családi életet is tönkre teheti Magamról tudom 4hónapot birtam és infaktust kaptam, borzalmas volt minden napom és éjszaka is csak az járt az eszembe hogy hogy meneküljek onnan el akkoa stressz alatt áltam hogy ez lett a vége
2011. jan. 1. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
sajnos nagyon is sokan dolgoznak így, mert muszály! ha az embernek családja van és el kell tartani őket, viszont nincs semmilyen más munkalehetőség akkor le kell nyelni a békát és csinálni! van aki megtanulja hogy ne idegesítse magát a munkatársai miatt, és akkor már nem teszi tönkre magát és a családját
2011. jan. 1. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen sajnos,hogy erre kényszerültünk rá.Nem csak a családi kapcsolat mehet tönkre,hanem az egészség is.Nembeszélve a kiégésről és a következményéről
2011. jan. 1. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8%

et cetera helyett gondolom en bloc-ot szerettél volna írni, így van értelme a mondatnak.

imádom az ilyen félművelt embereket...

2011. jan. 1. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

én 6 hónapja így vagyok.gyakorlatilag mindenkit elküldtem már a búsba,köztük vezetőket is,mert idióták.

azóta is keresem új melóhelyem,addig van ez.

2011. jan. 1. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
77%
Én fél évet bírtam. Nem ment tovább, ha dolgozni kellett menni fájt a fejem, hasmenésem lett és belázasodtam. Inkább menekültem.
2011. jan. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%

Talán ezért is váltogatom annyit a munkahelyeimet. Ha valami nem megy, lelépek. És ez nem gyávaság, hanem nem akarom, hogy a kapcsolatom menjen rá az idegességre.

Egyszer muszáj volt egy évet lehúznom egy utálatos helyen. Majdnem ráment az egészségem. Azóta inkább dobbantok, ha érzem, hogy kár erőltetni.


Erre az a megoldás, hogy az ember minden pénzét és erejét összeszedve megszerzi a szükséges végzettséget ahhoz, hogy azt csinálhassa, amit szeretne.

Ha erre nincs módja, akkor a "nem szeretem munkakörben" kell egy olyan helyet keresnie, ahol legalább a kollégáit kedveli. Ez sokat számít. Sokszor mondom, hogy jó közösséggel még sz*rtvakarni is elmegyek. :P

2011. jan. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem tévedsz etceterát akartam írni, latin eredetű és a jelentése és a többi
2011. jan. 1. 14:06
 10/11 anonim ***** válasza:
6 hónapig dolgoztam így minden nap úgy mentem haza mint egy vadállat és bár nem a családomon akartam letölteni mégis mikor kérdezgettek stb simán eldurrant az agyam! Az egészségről annyit, h arra se volt néha szünetem, h egyek pedig kemény fizikai munkát végeztem lefogytam elmaradt a menzeszem hullott a hajam stb! Az emberek akikkel dolgoztam szó szerint kifúrtak onnan és így lett vége a szenvedéseimnek dec 30-án! Megnyugodtam de most nincs munkám találni meg nehéz lesz, mert ezt se volt könnyű összehozni! De szerintem havi 70-ezer FT-nál többet ér az egészségem és a családom lelki állapota!
2011. jan. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!