Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kínoz az anyám? HELP

Miért kínoz az anyám? HELP

Figyelt kérdés

Nemrég szakított velem a barátom, és anyám azóta buta kis teóriákat gyárt :

1.) a szülei vették rá, hogy szakítson velem

2.) a haverja vette rá, hogy szakítson velem

3.) új barátnője van (erre semmilyen jel nem utal, közös ismerősök szerint sincs senki)

4.) a nagyszülei megvontak mindenféle támogatást tőlük, ezért szakított velem

5.) homokos.


Elegem van ebből már. Féltékeny voltam, és sokszor elég karakán módon adtam elő neki a véleményemet, elege lett, szakított. Most várok, hátha visszajön még hozzám. Anyám felhívta, hogy leüvöltse, mire a fiú anyja kivette a srác kezéből a telefont; anyám szerint azért, mert a szülők keze van a dologban. Most mit higgyek? Elegem van!!! Miért nem lehet békében hagyni ezekkel a baromságokkal, miért kell fájdalmat okoznia nekem? A saját anyámnak!!! Segítsetek, mit tegyek?


2010. dec. 31. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
semmit ne tegyél. Anyád a maga módján segíteni akar neked, mert eddig nem húztad meg a határokat, meddig mehet bele a magánéletedbe. Gondolom panaszkodtál neki, meg a féltékenykedéseket is elmondtad neki,ezért ő is kombinál. Ha eleve nem lógattad volna rá ezeket a dolgokat, most nem lenne mibe beleszólnia.
2010. dec. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem beszéltem neki a féltékenykedésről. Annyi a dolog igazából, hogy 'szolidan' voltam féltékeny, szóval néha-néha (2-3 havonta) rákérdeztem, van-e másik lány, vagy valami. Nem hívogattam elmebeteg módjára, ha nem tudtam, hol van, kivel van, ilyet nem is tennék. De elegem van az anyám viselkedéséből, és nem tudom hogy mondjam meg neki, hogy ne legyen balhé.
2010. dec. 31. 23:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom hány éves vagy, de ha mindenkinek szava volt a kapcsolatokban. /Anya-anyós stb. / úgyse lett volna értelmes vége. Állj talpra, olvass vissza, hogyan élnek emberek. Próbálj talpra állni. BUÉK
2010. dec. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szóltak bele, csak most gyártja az én anyám a teóriákat. Tisztára mint Magdi anyus. -.-
2011. jan. 1. 00:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak megbántani, és nem akarom azt mondani hogy anyád h.lye, de minimum paranoiás! üvöltsd le a fejét hogy hagyja abba az összeesküvés elméleteit. ha szerencséd van csak egyszer kell.
2011. jan. 1. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg le kell ugatnod az anyádat, mert máshogy nem fog elhallgatni.
2011. jan. 1. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést nem itt kéne feltenned, hanem otthon, anyukádnak. Lehetőleg ultrahangon visítva, akkor talán észre veszi magát. Az én anyám is hajlamos ilyesmire, csak én nagyon hamar ráüvöltök, hogy Haggyábékén,neuszicccsáámááá! Ez általában hat. :)
2011. jan. 1. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ha azt mondom neki, hogy paranoiás, minimum kiröhög. Nem is tudom már, mikor kezdődött nála ez az időszak, de MINDEN szituációhoz kapcsolódóan összeesküvés-elméleteket gyárt. Talán beszélnem kellene neki az 51-es körzetről, az egy időre lekötné a figyelmét. -_-
2011. jan. 1. 13:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!