Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen édesanyám?

Miért ilyen édesanyám?

Figyelt kérdés

Azzal fenyegetőzik,hogy összepakol és itt hagy minket,ahogy ő mondaná "elmegyek a pic*ába és hagylak titeket a francba"és szinte elmondja,hogy bánja,hogy megszült minket.Teljesen elrontotta a húgom és az én szilveszterem is.Úgy terveztem,hogy itthon leszek és nézek pár filmet,ha már barátaim nincsenek és senki nem hívott el.De ideges lett azon,hogy a húgom barátnője itt szeretne aludni nálunk,mert nem ez volt megbeszélve és igen,nekem se tetszik,hogy itt szeretne aludni,mert nem így lett megbeszélve.De láttam,hogy a húgom sír emiatt és mondtam,hogy benn aludhat nálam,ha már anyukám nem engedi a másik szobában.

Aztán most el mondtam,hogy itt fog aludni a barátnője és teljesen kiakadt,hogy én filmet akarok nézni és milyen egy önző luvnya vagyok,hogy elrontom az ő szilveszterét.Aztán mindenfélét vágott a fejemhez:(,mert miért akarok én filmet nézni és ő hogy fog benn internetezni,ha én itt benn fogok filmezni(2 gépünk van),mert a húgomék majd szeretnék használni a másik gépet biztos.Istenem,ha filmet nem nézhetek,akkor mit csinálhatok?Nagyon sokat ül gép előtt,persze sokat dolgozik,de ha van szabadideje,azt csak is gép előtt,társkeresőn tölti és nagyon mérges lesz,ha nem tud odaülni a géphez jó pár órára.Folyamatosan vágja a fejemhez,hogy elmegy és soha nem látjuk többet:(és hogy teljesen elrontottuk a szilveszterét.

Ezelőtt se voltak húúú de jó szilvesztereim,de nem gondoltam,hogy az idei ilyen pocsék lesz,hogy itt leszek a gép előtt sírva és gyakorin öntöm ki a bánatom:(

Csak jól esett valakinek (elmondanom)a dolgot,kiönteni a szívem.


2010. dec. 31. 18:15
 1/7 anonim ***** válasza:

ez jó kérdés, az én anyukám is ilyen, de az enyém szerintem az apukám miatt, a folytonos feszültség miatt :S

20/L

2010. dec. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugi engem épp azért szid le, hogy itthon vagyok. Miért nincsenek barátaim stb. Nem hiszi el, hogy egy másik városban vannak (máshol járok egyetemre) és akikkel együtt jártam középiskolába közülük egyetlen ember maradt itt, vele lettem volna ma este, de az expasim megtudta, hogy odamegyek és közölte,hogy jön ő is. Na én meg így nem vagyok hajlandó odamenni.
2010. dec. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát akkor nektek sem lehet kellemes szilveszteretek:(Amúgy boldog újévet nektek,végülis még nincs vége a napnak,kitalálhatunk még valami jót(és olyat,amibe az édesanyák nem fognak beleszólni).Az én anyukámat az internet változtatta el ennyire,nem ilyen volt 1 évvel ezelőtt:(amúgy 18/L
2010. dec. 31. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezen összeveszni?Nem megoldható,hogy egyik szobában az lesz,aki gépezni akar,másikban az,aki tévézni?Nemhogy örülne,hogy lesz vendégetek.Ez miért rontja el a szilveszterét?Nem lehet,hogy inkább ő rontja el a tieteket?Fura helyzet,csak kérdések merültek fel bennem,ahogy a történetedet olvastam...
2010. dec. 31. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
részvétem az én anyám is ilyen az idén an ővéremmel és haverjaival discoba akrtam menni de nem enged el nem rendezhetek szilveszteri bulit barátnőmék se jöhetek én se ő hozzájuk
2010. dec. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csak nagyon egyedül érzi magát. Nem lehetne, hogy együtt töltsetek vele pár órát ma este? Talán akkor megnyugodna, és jobb lenne a hangulat.
2010. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anyukád ezzel meg a ti szilvesztereteket teszi tönkre hogy ilyen és sajnáltatja magát, de az én anyám is mondogatta mindig nekünk hogy 'itt hagy minket', de ez csak süket duma. BUÉK!
2010. dec. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!