Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Annyira nem akartam :' (...

Annyira nem akartam :' ( Mindenki engem utál. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Véletlenül belecsaptam apa szemébe és most minden féreg vagyok :'(!!

Annyira nem akartam, annyira véletlen volt. Anyutól is kaptam egy pofont. Apu rám sem néz legalább 2 órája. :(


2010. dec. 31. 17:40
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Ha egyire utalnak,lehet nem is volt reszedrolsem anyira "veletlen"
2010. dec. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Nem sűrűn ütnek meg, csak ha "rossz" vagyok. Ha később érek haza akkor anya aggódik.. De nem hiszem hogy akartak. És tényleg véletlen volt.

Azt hittem hogy a tesóm és meg akartam csapni (de csak azért mert mindig elszalad, meg külömben is pont akkor játszottunk) és apa volt ott és véletlenül szemközt csaptam.. DE NEM ERŐSEN. Hisz a testvérem sem szeretném erősen megütni.

Csak játszottunk.

2010. dec. 31. 18:03
 13/27 anonim ***** válasza:

Hát, ha "csak" ennyi történt, akkor valóban túllihegik a dolgot, de azt sem tartom kizártnak, hogy valami teljesen más (tőled független) dolog miatt feszültek, csak ez volt amitől betelt a pohár és véletlenül éppen rajtad csattant az ostor.


Kívánom hogy oldódjon meg hamar a dolog, számodra pozitív eredménnyel.

2010. dec. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Bocs, én tudom, hogy engem nem akartak a szüleim, de ha tudnád, hogy én miket xcsinálok itthon..Csoda, hogy a környéken még valaki életben van. De soha nem ütöttek volna meg a szüleim, pláne nem ilyen hülyeségért. Az meg egy dolog, hogy feszültek és rajtad vezetik le, de ha ennyi stressz van bennük, akkor az már több mint víz.
2010. dec. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó!! Most is azt mondják hogy elme roggyant gyilkos vagyok :"( Azért mert véletlen szemébe csaptam
2010. dec. 31. 18:16
 16/27 A kérdező kommentje:
Utolsóelőttinek köszönöm, meg az utolsónak iss :S
2010. dec. 31. 18:27
 17/27 anonim válasza:

Elmeroggyant gyilkos? Jézusom... :S

Egyébként hány éves vagy? :)

2010. dec. 31. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
13 , igen ezt mondták, de nem vagyok gyilkos. véletlen votl
2010. dec. 31. 18:37
 19/27 A kérdező kommentje:

Most is az a legrosszabb hogy Ők ott múlatnak viccelődnek/nevetnek. Én meg itt ülök és észre sem vesznek, hogy én hiányzom a csapatból :(

Megfürdök és lefekszem aludni.

Jó északát!!

:'(

2010. dec. 31. 18:52
 20/27 A kérdező kommentje:
Amúgy nem szoktam 7 órakor aludni de minek legyek fenn úgy is levegőnek néznek
2010. dec. 31. 18:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!