Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A testvéremmel megyek szilvesz...

A testvéremmel megyek szilveszterezni, ez ciki?

Figyelt kérdés
30 éves egyedülálló anyuka vagyok. Két éve nem voltam sehol szórakozni, most úgy gondoltam, hogy elmennék, de csak ide helybe egy bálba. A barátaimnak már nem jutott jegy, így a bátyámmal megyek bulizni, ő is egyedülálló. Mindenkit ismerni fogok szinte ott, de nem igazán barátok, aki ott lesznek. Nem lesz ez ciki, hogy nem barátokkal megyek? Ti elmennétek?
2010. dec. 31. 13:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy ciki. Cikis helyzetbe én kerültem, de már húgom sem tud kimenteni :)
2010. dec. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Veled mi történt?

2010. dec. 31. 13:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát a barátnőm küldött egy smst, hogy este jönni fog az exem is. Igaz már nem mostani szakításról van szó 6 éve történt, de nem akarok vele találkozni, szóval buli lefújva.
2010. dec. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis ciki :) És is szoktam tesómmal bulizni járni, szilveszterezni is együtt megyünk.

akár ismerkedhetsz is az emberekkel ott a bálba :)

2010. dec. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Elmegyek mindenképp, mert olyan rég nem voltam sehol, max ha nem érzem jól magam, 5 perc alatt hazaérek.

2010. dec. 31. 13:55
 6/6 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki!

Én nagyon örülnék ha a bátyámmal mehetnék bulizni, de sajna 1500 km-re van innen.

Én 26. ő 28, nagyon jó a kapcsolatunk.

2010. dec. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!