Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Származhat problémám ebből?

Származhat problémám ebből?

Figyelt kérdés
Tegnap írt nekem fb-n egy férfi kb 60 éves lehet, hogy küld nekem egy cd-t amit nálunk Szlovákiába nem lehet kapni, és hogy elküldi nekem ajándékba, nem kell fizetnem érte. írta, hogy elmúlt karácsony de hogy valakinek örömet akar szerezni, és hogy adjam meg a címem és elküldi nekem. Származhat abból bajom ha odaadom a címemet neki? Visszaélhet vele, vagy valami?
2010. dec. 31. 13:26
1 2
 11/14 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Ha van valakidnek póstafiókja az is jó. De ne add meg a címed!
2010. dec. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hogyhogy akar egy cd-t küldeni? Nrkem már innen zavaros. Honnan tudja, hogy épp szereted-e azt az előadót, zenei irányzatot?

Mivel indokolta, hogy pont neked, pont azt a cd-t?

2010. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hol laksz? Ha Pozsony kozelében akkor talán tudok segíteni.
2010. dec. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

najólvan elmondom. Takács Nikolas cd-ről lenne szó, és kérdezte hogy van e nekem Nikolas cd-m és mondtam hogy sajnos nincs mert szlovákiai vagyok. És modndta hogy ő szívesen küldene nekem, és ki sem kell vizetnem.

bemásolom: Köszi hogy elfogadtad a megjelölésemet .Neked meg van a Niko cd? ..... Igaz hogy elmúlt karácsony,de itt Magyarországon az RTL-klubb kiadott egy cd,és azt én elküldeném neked. Ird le a címedet.Pénzt nem kérek érte. ......Nem bízzál bennem.Ez nem 2004.Akkor én is meg a feleségem is nagyot csalódott. Annyi igent hallottunk,és több lett a nem .De ez igaz nem becsapás.Több csalódást nem akarunk okozni.


ahol a pontokat kihagytam oda én írtam :)

2010. dec. 31. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!