Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Párom hívott szilveszterezni. Vagyis őt hívta egy barátja, úgy hogy engem is vihet. Kimennénk a sráchoz, ott ellennénk, de ott is kellene aludni, mert nem tudnánk hazajönni.

De az az igazság, hogy nekem nem nagyon van kedvem menni. Nem is ismerem a társaságot, picit beteg is vagyok, meg szívesebben lennék most itthon, nyugalomban.

Szerintetek? Ti elmennétek, vagy maradnátok?


2010. dec. 30. 13:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Ha nem megyek akkor a párom egyedül lesz szegény, miközben mindenki a barátnőjével van. Ha megyek, akkor meg én érzem rosszul magam. :S
2010. dec. 30. 13:41
 2/7 anonim ***** válasza:
Csak a saját példámmal tudok szolgálni: Tavaly voltam ugyanebben a helyzetben, de a párom kedvéért elmentem a buliba. Szörnyen éreztem magam, nem tudtam feloldódni, hiszen senkit nem ismertem. Az ott alvás helyett végül hajnalban hazajöttünk, amit a párom máig az orrom alá dörgöl. Jobb lett volna, ha nélkülem megy, vagy kettesben szilveszterezünk. Persze ettől függetlenül előfordulhat, hogy te jól fogod érezni magad.
2010. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne csessz ki vele, ha ő megy te is menj vele, viszont előtte próbáld meg lebeszélni, hátha lemondja.
2010. dec. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Lemondani nem fogja, ezt tudom. Viszont meg sem sértődne, ha nem mennék, mert ellene. Csak lelkiismeret-furdalásom van-
2010. dec. 30. 14:19
 5/7 A kérdező kommentje:
* ellenne, na :D
2010. dec. 30. 14:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha sok embert ismer, és nem baj, hogy nem leszel mellette akkor nyugodtan maradj otthon, majd jövőre.

ellene :)

2010. dec. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cuccster ***** válasza:
Simán maradj otthon, így nem rontod el a kedvét, nem kell azzal foglalkoznia, hogy téged pátyolgasson,akkor megy haza amikor akar..
2010. dec. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!