Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van így? Miért éreztem?

Miért van így? Miért éreztem?

Figyelt kérdés
Van párom,nagyon szeretem. De! Pár hónappal ezelőtt a barátnőmmel jöttünk egy épületből, utánam jött egy férfi,hát már megtartottam az ajtót. És ahogy ment el mellettem,annyira fura érzés volt, néztük egymást egy ideig,utána beült az autóba. Akkor úgy éreztem, mintha ismerném valahonnan,még a barátnőmnek is mondtam,hogy ismerem,de még sem tudtam hova tenni. A szívem hevesen vert. Rá 1 hónapra kb. megint láttam,de ő autóval volt. Ismét csak néztük egymást úgy Ő mint én. Nagyon fura érzés. Valakivel volt ilyen? Miért nézhettük igy egymást?
2010. dec. 30. 12:50
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
pedo
2010. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szia!


A párod "csak" a barátod/élettársad?

2010. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gondolom tetszetek egymásnak. Azért bámultátok egymást kicsit több ideig,mint általában egy idegenre szokás. Nincs ebben semmi rossz,én már évek óta együtt a párommal,nagyon szeretem őt,de ennek ellenére megnézek másik pasikat is,ahogy ő is megnézi a csinos lányokat. Ebben nincs semmi rossz,nem kell,hogy lelki ismerted furdalásod legyen! ;) Mi például,ha tv-t nézünk, és valami jó pasi van benne,párom meg szokta kérdezni,hogy tetszik-e a színész,én pedig őszintén válaszolok,hogy igen vagy nem. Természetesen én is megszoktam kérdezni,hogy neki hogy tetszik a színésznő,és ő is megmondja,ha tetszik neki,vagy ha nem. Persze,nekem aztán könyöröghetne a Brad Pitt is, nem cserélném le a Kedvesem. :)

L/22

2010. dec. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 tetris ***** válasza:

Eltalált az a nyílvessző, amit Ámor lődöz a gyanutlan emberekre. A jelek szerint őt is eltalálta.

Ha a sors ismét az utadba sodorja, beszélgess vele!

Remélhetőleg nem azért nézett vissza rád olyan nagyon, mert nem tudta elképzelni, hogy mit nézel rajta annyira.

2010. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

1.válaszolónak, miért pedo? Ez hogy jön ide? :O

A többieknek köszönöm szépen. De ez olyan nézés/érzés volt, mintha ismernénk egymást.

Á,leszólítani nem fogom. Párom miatt nekem ez nem menne.

2010. dec. 30. 13:50
 6/10 A kérdező kommentje:
2. Együtt élünk. Miért?
2010. dec. 30. 13:51
 7/10 A kérdező kommentje:

Mi azért a színészeket kihagyjuk :D

Mégegyszer köszönöm a válaszokat.

2010. dec. 30. 13:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Állítólag, amikor ilyen történik 2 ember között, akkor nagy a valószínűsége, hogy előző életetekből ismeritek egymást.
2011. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
oh, de izgi :)
2011. jan. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak már szeretetből vagytok együtt illetve megszokásból."valamit" kihoztatok egymásból
2011. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!