Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nagyon elegem van. Ti mit...

Már nagyon elegem van. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Szóval egy lánnyal kb 3 éve legjobb barátnők vagyunk. Tavaly elkezdett egy másik lánnyal lógni. Aztán kb. minden 2. hónapban rám írt MSN-en hogy sajnálja hogy hanyagolt. Nyár eleje rossz volt, összejött egy sráccal engem teljesen hanyagolt, de utána Jó társaságba keveredtünk. Bár barátnőmmel meglehetősen sok baj volt pár házibuliban, vagy rosszul lett, vagy miatta tört ki egy nagy verekedés, állandó beszólogatásai .. Nyár közepén kezdődött a legnagyobb baj, összejött két sráccal egymás után de 1-1 hónap után dobta őket mondván hogy nem szereti már őket.. A bandának már kezdett elege lenni ebből, de nem szóltak semmit. Aztán kezdett engem lesz*arni megint a másik lánnyal lenni, sokszor próbáltam vele beszélgetni, de mindig vagy az lett hogy elhülyéskedte az egészet, vagy hogy totál az én hibám minden, meg hogy őt mindenki utálja a bandából, nem hívjuk sehova, nem köszönünk neki, meg már nem tud mással lenni a másik csajon kívül. Holott tegnap is hívtuk házibulizni( még a másik csajt is..), erre annyit nem mondtak hogy köszi de most nem, nem szóltak semmit hogy jönnek-e vagy nem. Elegem van már ebből, mindenkit lesz*r, átvert, én ott voltam mellette, aztán még én vagyok szerinte a bunkó. Szerintetek mit tegyek még? Belefáradtam.. szeretem barátnőmet de ez már kicsit sok nekem :( Ti mit tennétek?

Keresőbe kerestem ilyen kérdéseket, de igazán egyiknél sem találtam megfelelő választ =/

15/L


2010. dec. 29. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Keresnék egy másik barátnőt. Ő nem barátnő szerintem csak egy ismerős.
2010. dec. 29. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!