Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit javasoljak a baratnomnek?

Mit javasoljak a baratnomnek?

Figyelt kérdés
Baratnom tobb mint 2 evig volt egyutt a baratjaval. A fiu eleg aggressziv egyszer meg a lany anyjat is megutotte! Most szakitott vele, mert a srac valami csajjal levelezett, eleg intim hangvetelben. Nem csak ez volt az ok, a lanynak is akadt mar mas, de nem csalta meg a sracot! A pasi ezt megtudta es megutotte a lanyt, eleg durvan, de a lany nem akarja feljelenteni, mert sokaig egyutt voltak es van "oka" az aggresszivitasra blablabla... A lany szepen lassan szeretne megertetni vele, hogy mar nincs kozuk egymashoz, de kozben mar az uj pasival talalkozgat. Errol irt nekem es lebukott a regi pasi elott, aki nem fogja fel a szakitast. Nagyon feltem a baratnomet, hogy megint megfogja verni az az allat. Mit tehetne??? (en tenyleg csak az aggodo baratno vagyok)
2010. dec. 29. 15:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Mit tehetne? Mit kellett volna tennie már nagyon régen? Látlelet és feljelentés.Ezt kellett volna tennie a sajnálat helyett.Most mit tehet? Ugyanezt.Feljelentés.Az új barátot pedig megkérni,hogy védje meg.
2010. dec. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
N
2010. dec. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jo, feljelenti, es? Kap a srac 2 ev felfuggesztettet, jobb esetben, es az elso adando alkalommal agyon veri a 150 centis baratnomet. Az uj pedig meg eleg komolytalan. Nem vallalja az uj pasi a dolgot, mig nem csillapodnak a kedelyek, tehat meg se vedi.
2010. dec. 29. 15:42
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt hogy 'őriztesse' magát az új pasival. Ezt nem úgy értem, hogy mindig lógjanak egymás után, de ha valamikor (még akár nappal is) egyedül menne valahova, hívja fel a pasiját, az meg ugorjon. Ha ne adj Isten megint megverné, nem kell kéregetni, a hajánál fogva berángatod a rendőrségre, mert olyan nincs, hogy valaki, akihez már semmi köze, simán megvereti, merthogy jaj évig együtt voltunk, olyan szemétség lenne feljelenteni... Az is az ha ő meg nőket ver.Ne hagyd rá a barátnődre, mert ő nem fog lépni, intézkedj te.
2010. dec. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nem vallalja az uj pasi a dolgot, mig nem csillapodnak a kedelyek, tehat meg se vedi."


Ez komoly? Az ilyentől mit akar a barátnőd? Hol van itt a FÉRFI mellett érzett biztonság? Küldje vissza az oviba játszani,ott nem kell nagy halakkal verekedni,csak a homokozólapátot visszavenni.

2010. dec. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ugye? Szerintem is, raadasul az a pasi mar elmult 30...
2010. dec. 29. 16:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Ennek fele sem tréfa, az ilyen tipusú kapcsolatokból lesz a tv-ben mutogatott késelő gyilkos, a legtöbb esetben egy ilyen se vele se nélküle kapcsolat hozza ki a másikból az agressziv viselkedést. Itt nem hogy egy másik férfinak nem kellene a kapcsolatban lennie, hanem egyáltalán, zürős kis barátnőd van, az új kapcsolatot is kiteszi a veszélynek. Mindenki menjen a feje után nem? és kapják meg amit megérdemelnek, ki mit vet úgy arat közmondással?

hm? szépen csendesen békével, harag nélkül kell lezárni a kapcsolatot, és nem egy új férfival a szinen, ami még csak bonyolitja a szakitásd, mert igy a férfi bűszkeségén esik csorba, és ezért képes az agresszióra, sértve van...és egy ilyen tipusú embernek egy másik rivális jelenléte, csak ront a helyzeten...

2010. dec. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Elég fura helyzet lenne az új pasinak, ha védenie kéne a csajt a régi pasitól. Én úgy vélném, hogy a régi még nincs lezárva, ezért inkább hagynám is a csajt.

Persze attól is függ, hogy mennyi idő telt el közben. Ha már elég idő, akkor védeném, de az itt látni vélt "melegváltás" nincs ínyemre, venném a kalapom.

2010. dec. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát én sem mennék ölre valakiért, hogy esetleg összejöjjek vele.. Azért ekkora büszkeség csak szorult már a pasiba. Ne ő intézze már a szakítást..

A barátnődnek viszont meg kell szabadulnia az exétől. Én biztos vagyok benne, hogy csak ront a helyzeten az új pasi felbukkanása, úgyhogy ha a lány nem menthetetlenül szerelmes, javaslom, pihentesse egy picit a dolgot a második fiúval. (férfivel..). Nincs annál rosszabb, mikor egy agresszív ex úgy érzi, elhagyták egy másikért.. Biztos, hogy megpróbál ártani mind a kettőnek. Hiába mennek rendőrségre, ha tényleg bántani akarja őket, meg fogja találni a módját. Ha viszont nem lát új kakast a lány körül, akkor idővel (hónapok!) el fogja fogadni a dolgot, belefárad a harcba. Persze nem túl egyszerű/gyors megoldás.. de én csak ezt az egyet ismerem.

Ja, és ezt a tapasztalat mondatja velem.

2010. dec. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!