Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen anyum? Miért...

Miért ilyen anyum? Miért veszekedik?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem telik el nap veszekedés nélkül. mindenért belémköt és üvölt, ha rámszól, és szid, én meg visszaszólok vagy megkérem rá hogy ne tegye letagadja, engem hoz ki hülyeként mert hogy én értelmezem rosszul a szavait holott a napnál is világosabb hogy belőlem akar hülyét csinálni. Egyszerűen kikészít. Most épp hazaértem moziból, és ahogy beléptem a szobámba láttam hogy az amúgy a szekrényemben tartott sós mogyi az asztalom közepén van, és benéztem a szekrényembe és nem úgy volt ahogy én azt hagytam. (TUTI, emlékszem!) Megkérdeztem anyát hogy ő volt-e, mondta hogy nem, mondom oké.. apum mielőtt hazaértem ment el dolgozni, és felhívtam hogy nem-e ő volt az. (Csak tudni akartam hogy tényleg én emlékszem-e rosszul, vagy hogy nem-e keresett vmit csak rossz helyen) Erre anyám bejön hogy "Ezt nem hiszem el hogy ezért képes vagy telefonálni". Azóta elhordott üldözési mániásnak meg hogy micsoda hibás gondolkodású ember vagyok hogy "rejtegetem" a rágcsálnivalóm a szekrényemben (azért van itt hogy ha este megkívánnám ne kint csörögjek vele) és hogy milyen dolog ez hogy rejtegetem előle (nem mellesleg mikor bejött és kérdezte hogy van-e csokim egyből adtam neki.. ilyenkor bezzeg jó a "dugi-édesség")

17/L


2010. dec. 28. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

Anyád aggódik. Nagyon sok "fura történetet" hallani most, mi minden történik egy fiatal lánnyal, miket csinálnak, ha nem látják őket a szülők. Félt téged.


Próbálj meg beszélni vele. Ültesd le, és mondd neki, hogy te azt szeretnéd, ha jó kapcsolatotok lenne, őszinte akarsz lenni, hogy bízzon benned, és ha valamire kíváncsi, akkor kérdezzen.

De akkor válaszolj is neki őszintén, már amennyire teheted.

Előtte találj ki te is pár kérdést, és tedd fel neki.


Mindegy, hogy sül el a dolog, a végén öleld át, és mondd neki, hogy te akkor is szereted.

2010. dec. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Itt anyukádnak vannak gondjai leginkább és mivel te vagy a "leggyengébb" veled kiabál. Nehéz ezt megmagyarázni. Lehet, ha rákérdezel mi idegesíti ennyire, meg tudjátok majd beszélni. Előbb próbálj segíteni neki, aztán meglátod hogy alakul.
2010. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a választ!

Az az igazság hogy én folyton próbálnám kérdezni tőle hogy miért piszkál, erre csak kiabál velem hogy örüljek hogy piszkál és hogy ne szóljak bele. Egyszerűen már nem tudom mit csináljak, ma is reggel amíg anya dolgozott lementem mamámékhoz hogy ott legyek erre anya hívta mamát és kérdezte hogy ott vagyok-e, meg hogy nem is óhajtok hazamenni (onnan mentünk moziba) Erre én vissza felhívtam sé mondtam neki hogy nem így terveztem de így alakult, mellesleg amúgy is tudom hogy örül ha nem lát otthon (ezt mondta már így) Természetesen vérig sértődött és megint elkezdett kiabálni majd letette..

Már komolyan legszivasebben elszöknék itthonról vagy kiugranék a vonat elé vagy nemtudom, mindegy csak ne veszekedjen már velem állandóan :,( (Azért is állandóan leszid hogy miért sírok mert nem ilyen voltam.. hát nem is éreztették velem eddig minden nap hogy én vagyok a szr meg a hibás mindenért :/)

2010. dec. 28. 21:17
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
már csak egy év:(..
2010. dec. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert nem fogta fel, hogy a lánya felnőtt nő lett.
2010. dec. 30. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!