Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők, Ti mit szólnátok ehhez?

Szülők, Ti mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés

Barátommal szeretnék szilveszterezni. Budapesten lennénk, és éjfél körül indulnánk haza, majd itt aludna nálunk...

Még nem nagyon maradoztam ki éjjelre, ezért nem tudom, mit szólnának hozzá...

Barátomat szeretik a szüleim, 4 éve ismerik, most 4 hónapja vagyunk együtt, 3 hónap szünet volt közöttünk, előtte még 9 hónapot együtt...


Ti mit szólnátok hozzá?


15/L 18/F


2010. dec. 28. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
hát amennyiben anyukád ismeri, szerintem nincs gond
2010. dec. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ismerik és szeretik is.

Anyukámtól nem félek, de apu nem tudom mit szólna hozzá...

Még sose aludt is egy barátom sem, az ötletet fel se vetettem még sohasem...

2010. dec. 28. 20:40
 3/12 anonim ***** válasza:
Milyen messze laktok Budapesttől? Ha ismerik a barátodat és megbíznak benne, kedvelik akkor szerintem elengednek, de ez attól is függ hogy milyen messze laktok Pesttől. Ha az ország másik felén akkor nem hiszem hogy elengednének, ha közelebb akkor valószínűleg elengednek. Kérdezd meg tőlük mindenképpen!
2010. dec. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
5 percre lakom Pesttől, itt van mellettünk az egyik kerület :)
2010. dec. 28. 20:42
 5/12 Mandula11 ***** válasza:
Attól függ, milyen messze lesztek, milyen idő lesz. Ha csúszik az út, el nem engedném egy 18 éves fiúval, akinek nincs vezetési tapasztalata.
2010. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Mandula11 ***** válasza:
Ha csak 5 percre, akkor nincs gond. Meg ha nem fog inni egy kortyot sem.
2010. dec. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem kocsival mennénk, hanem tömegközlekedéssel!
2010. dec. 28. 20:44
 8/12 A kérdező kommentje:
Inni fogunk, de normális kereteken belül. Nem szeretnék itthon is összehányni mindent, undorító lenne.. :|
2010. dec. 28. 20:45
 9/12 anonim ***** válasza:
15/L vagyok, nekem is 18 volt a barátom. Szó se lehetett arról, hogy itt aludjon..
2010. dec. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jó hát normális helyzetbe nekem se jutna eszembe, meg nem is szeretek annyira másokkal aludni, de nem szeretném és ő sem, ha egyedül kéne hazajönnöm, ha meg hazakísérne és ő utána hazaindulna, az elég sok idejébe telne, kb 1,5 órányira lakunk egymástól..
2010. dec. 28. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!