Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Olyan magányos...

Mit csináljak? Olyan magányos vagyok.

Figyelt kérdés

Mindenki tökre irigyel h éltem már angliában és amerikában is huzamossabb ideig. Van egy aránylag jól fizető állásom, így megtudom venni azt amit szeretnék. De viszont nincsenek barátaim, apáék éjjel nappal veszekednek. Olyan boldogtalan vagyok.

21 L


2010. dec. 28. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:
46%

Járj szórakozni, keress/találj barátokat :)

próbáld kibékíteni a szüleidet

a rokonaiddal nem tartod a kapcsolatod?

2010. dec. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
velem is ugyanez a helyzet! ráadásul egyedül élek,pesti vagy?:D akkor lóghatnánk együtt:)
2010. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem költözöl el? Nem kell hallgatnod a szüleid veszekedését, és ismerkedni is könnyebb, ha tudatosítod magadban, hogy önálló vagy.
2010. dec. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

nagyon szívessen elköltöznék más városba, de itt van a munkám.

de lehet h már az is jó lenne ha csak kibérelnék egy elbérletet, és egyedül lennék. de ott meg lehet h azért érezném magam szarul mivel teljesen egyedül vagyok.

nem pesti vagyok, hanem dunaújvárosi

2010. dec. 28. 15:42
 5/10 anonim ***** válasza:
én azt tettem amit írtak,felköltöztem pestre,de itt meg tök egyedül vagyok..már néha visszasírom a szüleimet:(
2010. dec. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Talán Pestre költözhetnél, jót tenne a levegőváltozás, az önállóság, munka ott is van bőven.
2010. dec. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ezzel én is így vagyok sajnos :/

A családommal se jövök ki jól, nem is beszélek velük, csak anyukámmal... Barátaim sincsenek :/


16/L

2010. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1 : én a helyedbe biztos hogy nem jöttem volna vissza Mo-ra.


2 : akinek van lóvéja, annak barátai is vannak és szeretőt is talál.

2010. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

már én is bánom h vissza jöttem, de sajnos szerelmes voltam, és a pasi csak kihasznált, de sajnos erre csak fél évvel később jöttem rá :(


nagyon szeretnék vissza menni, de szeretem az itthoni munkámat, és nem akarom feladni egy bizonytalan miatt.


hát "barátaim" vannak, de nem őszinték, csak akkor vagyok jó h ha bulizni kell menni, vagy esetleg kell nekik vmi. de hát ők nem barátok.

szeretőt meg nem akarok, egy teljesen normális barátot szeretnék, aki nem a pénz miatt van velem

2010. dec. 28. 17:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Egy jó munkával illetve szakmával a hátam mögött lehet, hogy meggondolnám a környezetváltást a helyedben.
2010. dec. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!