Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik lenne a legjobb? Help.

Melyik lenne a legjobb? Help.

Figyelt kérdés

Baratomnak szeretnek karacsonyi ajandekot venni, kicsit igy megkesve de nem voltunk egyutt karacsonykor es beszeretnem potolni.

Gondoltam vehetnek neki kepkeretet es beletennem az egyik kozos kepunket, vagy parnara nyomtatni 1 kozos kepet, vagy esetleg valamilyen parfum talan pluss maci? [ 1honapja vagyunk 1utt]

szerintetek?


2010. dec. 27. 20:50
 1/9 Tinker Bell ***** válasza:
A plüss macit leszámítva mind jónak tűnik!
2010. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez mind olyan sablonos... bááár... 1 hónap után nem ismerheted túlságosan. A képkeret jó, de az interneten pár ezerért már kaphatsz digitális képkeretet is, vagy kulcstartót amire feltöltheted a saját képeiteket.
2010. dec. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

kulcstartora is gondoltam de a poen hogy soha nem hord kulcsot magaval:))

nektek melyik tetszene a legjobban?

2010. dec. 27. 21:01
 4/9 Tinker Bell ***** válasza:
Az én véleményem nem számít, mert én lány vagyok, nekem mind tetszene!
2010. dec. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

dee szamit:D

mindenki velemenye szamit..

hatarozatlan vagyok nagyon..

segitsetek.

2010. dec. 27. 21:19
 6/9 Tinker Bell ***** válasza:
Akkor legyen inkább a kép és egy doboz bonbon!
2010. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fiúnak bonbon??? Azt inkább hanyagold,szerintem. Esetleg készíts neki egy jó kis powerpointot a közös képeitekkel,meg a kedvenc zenéivel. Mellé lehet egy kis apróságot,mint pl. parfüm. :)
2010. dec. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

olyan sok kozos kepunk meg nincs..

oke bonbon akkor kizarva.

de esetleg a kepkeret melle mit vehetnek?

2010. dec. 27. 21:47
 9/9 Tinker Bell ***** válasza:

Miért? Egy fiú nem szereti a csokit???

Megmondom őszintén, hogy először egy üveg bort akartam írni amit kettesben megiszogatnak egy jó vacsi mellett de inkább a bonbont választottam, mert nem tudtam, hogy hány évesek!

2010. dec. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!