Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom már. Mit csináljak?

Nem bírom már. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

A történet elejét nem írom le. Annyi hogy a barátnőm másik lánnyal kezdett barátkozni, én meg egy másik társasággal, ezért eltávolodtunk. Utána nemrég ráírtam barátnőmre hogy beszéljük meg stb. Szinte leoltott hogy az én hibám minden :S Mondta hogy ő mással nem tud lenni, azon a csajon kívül.. Azóta párszor beszéltünk MSN-en, egyszer beültünk egy kávézóba( az oda vezető úton le voltam sz*rva). Mostanában meg látom hogy ki van írva nekik MSN-re hogy húú de jó nap volt, aztán barátnőmtől ha rákérdezek h mit csinált ma, írja h : plázába voltam XY-nal(a másik csaj), remélem nem baj.. most írjam hogy baj? Ennyi erővel engem is hívhatott volna. Meg akármelyikükkel beszélek, csak írják hogy hnap ide mennek, tegnap ezt csinálták. Bele őrülök ebbe? Próbálom helyrehozni amennyire lehet, de ők teljesen kirekesztenek :( Ti mit tennétek a helyemben?

14/L


2010. dec. 27. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
suicide
2010. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd őket. Majd lesz másik társaságod (illetve azt írtad már van is). Tudom ebben a korban, még tragédiának fogja fel az ember, de előtted az élet, bőven lesz még lehetőséged ismerkedni. Ne alázkodj meg, kerüld el őket. Biztos vagyok benne, hogy kibeszélnek téged, röhögnek azon, hogy kirekesztenek. Ne add meg nekik ezt az örömet.
2010. dec. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
14 éves vagy, még mindig nem nőttél ki ebből? A 10 évesek szokták ezt csinálni, hogy jajj ez nincs velem, az nincs velem... Nincsen velem? Le se sz*rom, akkor már nem igazi barátnő, ha mindig a másik lánnyal van. Kész, az emberek változnak. Lehet, hogy már nem akar nagyon veled barátkozni, elvégre nem lehetünk mindig egy emberrel. Nem befolyásolhatod, nem mondhatod meg neki, hogy kivel legyen. És igen, írd meg neki, ha ez zavar, legalább vagy megbeszélitek, vagy pedig összevesztek. Ez van, nincs mit tenni.
2010. dec. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Az eszem szerint lesz*rnám már az egészet, de nem megy olyan könnyen. Az a baj hogy a másik társaságba szinte csak én vagyok lány :S De mindenki nagyon megértő velem, anyumékkal is jóba vannak.

Csak az a rossz hogy a barátnőm a másik csaj nélkül szinte már ki sem jönne sehova, hiába hívnám. Áh nem tudom :(

2010. dec. 27. 14:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben más barátnôt keresnék. 14 éves voltam, amikor kijártam az általánost. A legjobb barátnôm, akivel sülve-fôve együtt voltunk, az egyik napról a másikra lecserélt. Egyedül maradtam, de úgy voltam vele, ha nem kell neki a barátságom, akkor nekem sem kell az övé. 18 éves koromban barátkoztam össze egy lánnyal, akivel azelôtt nem kedveltük egymást. Azóta tudom, hogy az általános iskolai barátnô meg sem közelítette.
2010. dec. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Már nem téged tart a legjobb barátjával..fontosabbnak tartja, hogy azokkal barátkozzon..

Nem jó, ha csak egyedül küzdesz a kapcsolatért.Vedd észre, hogy már nem érdekled.Lépj túl, rossz, de muszáj, keress új barátokat.

2010. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"suicide


A válasz írója 43%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:11"


most miért is kéne megölnie magát?!

ez rossz poén volt

2010. dec. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A válasz írója 68%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:45

nem poennak szantam ....

meg ha ennyi idosen ennyire izgatja az a hulyeseg akkor mit mondjon az ember?

2010. dec. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Lehet neked hülyeség de nekem fontos volt..

Amúgy köszönöm a válaszokat.

Az egészben az idegesít a legjobban hogy barátnőm szerint én vagyok a k*csög hogy nem foglalkozok vele :S de én már megtettem mindent úgy érzem..

2010. dec. 27. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!