Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyire kiakadva...

Miért van ennyire kiakadva rám? Mit tennétek ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Tesóm kitalálta,hogy menjünk el karácsonykor két napra Budapestre kirándulni.Én nemet mondtam,mert nem volt kedvem olyan messzire menni ilyen időben,és karácsonykor minden csukva van,másodsorban a barátnőjével ment,akkor én minek mentem volna.Nem mentem velük,és ezért vannak rám kiakadva.
2010. dec. 26. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem jogosan haragszanak

kivéve ha bunkón adtad a tudtára

2010. dec. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nem bunkón,és egy nappal az utazás előtt kérdezték meg,h mennék-e
2010. dec. 26. 19:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem semmi ok nincs a haragra
2010. dec. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Majd megnyugszik. Semmi rosszat nem tettél szerintem.
2010. dec. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy ürügynek kellettél volna,hogy ne lehessen kettesben a barátnőjével,mert nem akar?
2010. dec. 29. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy éppen azért találták ki, hogy ismerd meg jobban a barátnőjét, a barátnője meg kiakadt, mert azt hiszi, nem jön be neked, és el lett rontva miattad az egész kirándulás. De ezt inkább meg kellene beszélnetek, mert így mi csak találgatni tudunk.

De mindenképpen ha ő van kiakadva érdemes lenne úgy beszélned vele, hogy kihangsúlyozod az ő érdekében döntöttél így, és sajnálod hogy megbántottad. Már ha képes vagy erre.

2010. dec. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem tudom,hogy én miért kellettem volna a nyakukra kirándulás alatt
2010. dec. 29. 20:25
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet alibinek,hogy miattad ne lehessen kettesben vele...
2010. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!