Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól érzem ezt a dolgot?

Jól érzem ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
Nagyon szomorú vagyok.A barátom nem tölt egy napot se velem karácsonykor,csak egy üzenetet kaptam tőle.Hívtam de nem vette fel a telefont.Ez azt jelenti hogy nem vagyok fontos neki annyira,hogy a szeretet ünnepén még ha egy kicsit is,de velem legyen.Lehet hogy valami baj történt vele,és azért nem jelentkezik,de ezt kétlem.Ez nagyon mellbe vágott,nem biztos hogy ezt meg szabad bocsátani,jól érzem?
2010. dec. 26. 01:10
 1/8 anonim ***** válasza:

hány évesek vagytok?

mióta vagytok együtt?

egyébként milyen gyakran szoktatok találkozni?

2010. dec. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Távkapcsolat,1év,30 és 35.
2010. dec. 26. 01:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem történt vele semmi gond, akkor jól érzed.
2010. dec. 26. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ritkán tudunk találkozni.
2010. dec. 26. 01:22
 5/8 anonim ***** válasza:
A távkapcsolat nem szokott működni sokáig. A partnerednek érthetően fontosabbak azok az emberek, akikkel a mindennapjait éli, és te nem tartozol közéjük sajnos. Én keresnék egy másik pasit, amíg nem késő.
2010. dec. 26. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Meghát, ha szeret, akkor ebben megerősít téged.Főleg egy távkapcsolatban fontos ez.

A józan eszed mást mond, aztán lehet sajnálod majd ezt az időt.

Nem szokott ez működni.Nekem Miskolcról Kaposvárig kellett mennem a lányért.Megbeszéltük, szakítottunk, kihevertem.

2010. dec. 26. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki valakit szeret,akkor amikor csak tud,vele akar lenni,és mindent elkövet,hogy találkozzanak.Bizony jól érzed,nem vagy fontos neki,tehát nem szeret annyira,hogy veled töltsön egy napot karácsonykor.Ez alól csak az lehet kivétel,ha történt vele valami,de ennek akkora dolognak kell lennie,hogy nem tud jelentkezni,hogy nem hinném hogy van ilyen,mert valaki értesítene róla,ha nagy baj lenne.Jól érzed..sajnálom.
2010. dec. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hasonló cipőben járok.Mondhatni ugyan abban.Nagyon rossz érzés de ésszel kell gondolkodnunk.Ha szeretnének minket ezt nem tették volna.Ha pedig mégis ezt tették nem érdemlik meg hogy mi szeressük őket.Nő vok.
2010. dec. 26. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!