Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért féltékenyek a "barátaim"?

Miért féltékenyek a "barátaim"?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok. Éltem majdnem 2 évet angliában (dolgoztam), amerikában 4 hónapot (szintén melóztam), és most itthon melózok.

Akármikor találkozok a "barátaimmal" mindig azzal jönnek h én csak menőzni akarok ezekkel. Beszélgetünk vmiről, és akkor teljesen véletlenül mondanak vmit angliáról v amerikáról és én elmondom a véleményem , erre a válaszuk: miért kell menőzni ezzel?? maradj inkább csendben.

Múlthéten is oszt találkozó volt, és a végére már meg sem mertem szólalni. Pedig előtte ők kérdezték a véleményemet,

Meg mindig azzal jönnek h ők nem nézték volna ki belőlem h elmegyek külföldre, mivel én nagyon félénk voltam.

Miét ilyenek az emberek? nem lettem én vezérigazgató, csak külföldön voltam :( (jah és mindent a saját pénzemből finanszíroztam)


2010. dec. 25. 19:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
irigykednek...sok ember, ha meghallja a külföld, pláne a nyugat szót, egy csomó pénzre asszociál..azt hiszik, biztos jól megszedted magad...meg talán van bennük egy ilyen érzés is, h "na a hülye kis félénk luvnyának összejött, bezzeg nekem, aki meg sokkal menőbb voltam, nem".... nem foglalkozz velük, nevess rajtuk, amiért ilyen korlátoltak, és irigyek - mert ha igazán inteligensek lennének, nem éreztetnék veled ezt.
2010. dec. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod miért. Egyszerűen irigyek. Ne foglalkozz velük, csak járd a saját utadat.


Én is éltem külföldön (több országban is) és az én ismerőseimnek sem tetszett... Folyton azt mondták ezzel szeretnék felvágni.

Volt, hogy kiközösítettek, ahogy megtudták, pedig sosem kérkedtem ezzel. Gyakran évek múlva derült ki rólam.

2010. dec. 25. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is irigykedem rátok;) Nagyon szívesen szerencsét próbálnék máshol.. De az emberek többsége tényleg képes irigységből haragudni a másikra, ami elég primitív hozzáállás szerintem. Ne foglalkozz velük, mert nem érdemes, így legalább kiderül, ki érdemes arra, hogy barátodnak nevezd. Én is töltöttem hosszabb időket külföldön (rokonság), szerencsére az én barátaim egyáltalán nem így reagáltak a dologra.
2010. dec. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős szitu... Pláne, hogy miután hazaértem vettem egy sportmotort... "Barátok" fele igen hamar lekopott.

Bár mondjuk valamennyire meg értem őket, itthoni 70 rongyos fizutól, hogy legyen boldog valaki???

2010. dec. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne csodálkozz, mindenre féltékenyek, az én ismeroseim nagy része még tanul, ha megemlítem véletlenul, hogy mi volt melóbán már vérben forgó szemekkel folytják belém a szót. Pedig nem kulfoldon dolgozom.
2010. dec. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem Veled van bajuk szerintem, csak Te jelképezed azt számukra amit ők nem értek/érnek el az életben. Azt hiszik, hogy amit Te csináltál az habos torta, ők meg itt güriznek... Nem kell befognod a szád, ha valakit nem érdekel a véleményed, az ne kérdezzen... A választása pedig mindenkinek megvan, úgyhogy ha puffognak, akkor meg kell mondani, hogy nyugodtan kipróbálhatják ők is és akkor nekik is lesz mivel menőzni...
2010. dec. 26. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!