Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nálunk ilyen rémes a...

Csak nálunk ilyen rémes a karácsony?

Figyelt kérdés

Apám részeg szokás szerint, majdnem ráesik a fára, bedumál mindenkinek.. teljesen elrontja a hangulatot :S

A többiek meg csak hallgatnak, engem is beleértve, mert egyszerüen mindenki érzi, hogy már nem lesz soha jó karácsonyunk :S


Régen kicsit énekeltünk a fánál a sötétben, csak az égök világítottak, most meg néztük egy kicsit (közben apám röhögött a semmin), aztán anyám odahozta az ajándékokat, mindenki megnézte öket és ment a dolgára... :/


16/L


2010. dec. 24. 19:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Voltak nálunk családi viták, mivel volt, aki ilyenkorra szerette volna időzíteni a család összehozását, de ezt nem mindenki gondolta így. Ettől függetlenül mi a párommal kellemesen érezzük magunkat.
2010. dec. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
25%

Amúgy is unatkozok szóval leírom hogy ma mi történt.

Ugye anya én és anyám pasija élünk így együtt.Hát hogy is mondjam..Ők szinte minden nap összevesznek.

Reggel az üvöltözésre ébredek.Mondom fa$za.Felkelek,elmegyek a fürdőbe kicsit rendbe szedem magamat,felöltözök,kajálok vmit és lemegyek hozzájuk.Tányércsapkodás stb..mondom ez a Karácsonyunk is nagyon jó lesz.Elmegyünk anyámmal a boltba karácsonyi vacsihoz kaját venni meg a virágboltba karácsonyfa díszeket,és haza megyünk.Ism.áll a bál,majd anyám bejelenti hogy jöjjek be vele az ügyeletre mert fáj a lába.Hát nőtt egy ciszta rá szval beleba$ztak szépen mondva egy rohađt vastag tűt és elküldtek minket még megröntgeneztetni.Holott már 11óra volt mert a sebészeten 2 órát várunk a sorunkra,és a röntgennél kb. bejutottunk úgy fél12re.(A karácsonyfa még nem volt kidíszítve,a sütik még nem voltak megsütve és a Karácsonyi vacsinak még se híre se hamva)Végre valahára bejutunk 12re megröntgenezik minden hazaérünk,gyors rendrakás,porszívózás,törölgetés,gyorsan feldíszítettem a fát közben anya sütit sütött meg neki állt a halnak meg a tortának.Minden ok másfél óra alatt végig nyaltuk a házat minden csili-villi a torta is készen van.Anyám pasija beállít megint elkezdenek veszekedni de tulajdon képpen a semmin mert olyan jelentéktelen dolgon vesztek össze h hihetetlen.Aztán végül is kibékültek mert volt egy 'kis' dühroham kitörésem majd otthagytuk a csatateres konyhát és elindultunk anyu pasijának apjához.Ott ettünk halászlevet,meg megjött a nyávogó kisfiú anyupasiának a kisfiacskája aki annyi ajándékot kapott mint az a kurvä isten de Ő nem tudott neki persze örülni mert olyan egy elkényeztetett csicskä hogy mindent megkap és ez már neki természetes hogy Kari és akk ajándékok halom számra.

Szóval kajáltunk mert hát vendégségben mégsem illik visszautasítani,és annyira tele zabáltam magamat(nem volt időm még aznap kajálni) hát persze hogy kidobtam a taccsot.

Aztán 3órára jött értem apu akk elmentünk hozzájuk,persze savanyú hangulat,mert papám meghalt(még fél éve)

Akk ott is halálosan lehangolódtam,de kaptam egy pár ajit aminek örültem,de sokkal de sokkal jobban örültem vna neki ha a papám ott ül velünk..:S m1.

Szóval apa hazahozott 6ra.Belépek az ajtón gyertyák tömkelege.A fa alatt rengeteg ajándék.Kaptam minden féle xart,de én megmondtam hogy nem szeretnék semmit mert szarul állunk nagyon-de nagyon,de persze 20.000.ft-s hajvasaló,méreg drága parfüm stb.

Persze örülök meg minden,de annyira felba$zta az agyamat hogy nagyon.Mert amikor majd februárba műszakis lesz az autó és majd itt nyávog mellettem hogy nincs akkor meg azt nekem kell hallgatnom..:S

Aztán végülis minden ok,megyünk mamáékhoz(tőlünk laknak 30kmre) erre átfut előttünk fél tucatnyi szarvas.Egy egész CSORDA.

Szóval ennél jobb már nem is lehetne.Ja azt mondanom sem kell hogy megint veszekedés van.Ismét jelentéktelen dolog miatt..dehát lételemük a balhézás.De tök m1,már nem foglalkozok velük.Jah és még nincs vége a napnak.Mi jöhet még..?!

Bocsi a kisregényért.:)

2010. dec. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!