Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nálunk ilyen rémes a...

Csak nálunk ilyen rémes a karácsony?

Figyelt kérdés

Apám részeg szokás szerint, majdnem ráesik a fára, bedumál mindenkinek.. teljesen elrontja a hangulatot :S

A többiek meg csak hallgatnak, engem is beleértve, mert egyszerüen mindenki érzi, hogy már nem lesz soha jó karácsonyunk :S


Régen kicsit énekeltünk a fánál a sötétben, csak az égök világítottak, most meg néztük egy kicsit (közben apám röhögött a semmin), aztán anyám odahozta az ajándékokat, mindenki megnézte öket és ment a dolgára... :/


16/L


2010. dec. 24. 19:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Mérnem rakjátok ki apádat? Állatnak nem házban a helye...
2010. dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
100%
nálunk is szar ez a szent este.Semmi hangulat nincs (anyámék idén váltak) + semmi ajándéknak nem örültem,mert csak csokikat kaptam...
2010. dec. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Legszívesebben azt tenném. Nem is értem minek van vele anyám még mindig :S

Nekem marhára nem hiányozna.. folyton vitákat kezd anyámmal, még ha nem részeg akkor is, mert mindig neki kell igazának lennie.


De már nem is tudom hány éve vannak együtt.. 20 biztos megvan.. azért nem is hagyná el. Pedig ez így nagyon nem jó.


Most egy ideje messze dolgozik apám nagyon, de ennek csak örülök, mert nyugis a ház olyankor :/

2010. dec. 24. 19:44
 4/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez szokott lenni általában, emiatt egész nap rossz volt a kedvem - féltem, hogy este mi lesz. Apám délután szerencsére ledőlt, aztán felkeltettük enni, aztán ajándékoztunk. Most meg már alszik mindenki.

Holnap jönnek a rokonok, már csak azt kell túlélni...

A barátaimmal szeretek karácsonyozni. A két ünnep között összejövünk, ajándékozunk, társasozunk, eszünk-iszunk és beszélgetünk egy jót. Na meg szilveszterezni is együtt szoktunk :)

2010. dec. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Biztos vagyok benne, hogy szereted az edesapadat, es borzszto lehet igy latni ot! De amikor jozan, beszelj vele errol, elvegre is ketlem hogy nonstopp reszeg. Es mondd meg neki, h szereted, s hogy igy nem mehet tovabb, hogy o iszik, es mondd meg, hogyha igy folytassa, akkor tobbet nem allsz vele szoba, es nezd meg tesz elenne! Mert annal jobban semmi sem faj, minthogy egy szeretted ne szoljon hozza. Es ne buslakodj a karacsony miatt, ha ennyire remes, akkor eghyszeruen fogd fel egy akarmilyen mas napn ak! Majd jo lesz , meglatod, es akkor majd annal jobban foghsz orulni :) Remelem segithettem.
2010. dec. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ma 19:45: Az a helyzet, hogy ez már megtörtént. Több mint 1 éve nem beszélek vele, pont azért mert ovodásnak kezel és folyton részeg... De képtelen változtatni ezen és mivel nem teszi meg ezt mások kedvéért, ezért én se fogok jópofizni vele... Nincs szükségem egy ilyen "apára".
2010. dec. 24. 19:46
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálunk veszekedés volt délután, a műfenyő fel lett állítva de feldíszítve már nincs... Egyedül vacsoráztam, úgyhogy jó volt :) :S...
2010. dec. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom...egyébként tudom, milyen. Bár az én apám csak egy-két éve iszik, nem is lakom már velük, de engem is kiborít minden ilyen esete. Elrontotta a kislányom, az egyetlen unokám első születésnapját, és a keresztelőjét is...

Előre megmondtam neki, hogy karácsonyra szedje össze magát, mert különben nem jöhet hozzánk. Összeszedte magát és szépen, tök józanul jött hozzánk, és így békés lett a mai esténk, tele vidámsággal és örömmel. Remélem az ünnep tovább is így folytatódik majd...nem lehet nála tudni, sajnos.

Kívánom, hogy a barátaid társaságában lelj minél több örömet az otthoni helyett is!

2010. dec. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bocsánat: unokája
2010. dec. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Így is lenne, ha lennének igazi barátaim :)

De azért majd valahogy elütöm az idöt....

2010. dec. 24. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!