Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gondoltam volna hogy...

Nem gondoltam volna hogy ilyen rossz lesz nélküle tölteni a karácsonyt! Van így valaki még?

Figyelt kérdés

4karácsonyt töltöttem a volt párommal, együtt díszítettük nálunk a fát,egymásnak vettünk ajándékot.

Most viszont nélküle töltöm és minden rá emlékeztet,ráadásul a családi ebédnél még apu is felhozta, és akkor majdnem eltört a mécses.

Van most is barátom 4hónapja de olyan ez mintha egy kényszer kapcsolat lenne, érzem nem ő az igazi.

Ő nem jött ma még és majd lehet holnap jön.

Vettem neki ajándékot, és a szüleinek is ugyanis szólt hogy ő vett az én szüleimnek így hát vettem én is és szóltam anyának vegyen ő is.

Bár mondta hogy én ne várjak semmit az ő szüleitől, mert ki költekeztek de azért én vegyek az apukájának valami piát, de szatyrot ne vegyek szólt előre majd ő ad.

A volt párom nem szólt volna hogy vett a szüleimnek ajándékot, mondjuk szerencsére nem is vett.

Van még így valaki ezzel??Nagyon elszomorít hogy azok az emberek kis dolgoknak nem is örülnek így hát sikerült szépen kiköltekeznünk.


18/L


2010. dec. 24. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:

"Bár mondta hogy én ne várjak semmit az ő szüleitől, mert ki költekeztek de azért én vegyek az apukájának valami piát, de szatyrot ne vegyek szólt előre majd ő ad. "


Ez mi? Csak azért sem vettem volna. Minek vagy vele, ha nem szereted? Senki nem kényszerít.

2010. dec. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

igen:S:(

nekem is kezd alakulni egy "kényszer " kapcsolat de tudom h igazán boldog az előzővel voltam.

2010. dec. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy. Ne rontsd el kérlek. Én megtettem. ha nem érzed úgy, hogy szereted, felesleges a kapcsolat.

És ne szomorkodj. Egyszer minden véget ér, de a te boldogságodért magadnak kell tenni. Tégy úgy hogy így legyen. A karácsonyt pedig ne szomorkodva töltsd el, ott a családod, ez a család ünnepe.

2010. dec. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam ilyen kényszerkapcsolatban, sajnos 2 és fél évig húztam, majd ő dobott ki :S szenvedtem mellette, és félelemből nem mertem elhagyni, így azért örültem mikor ő hagyott el. Ne várd meg míg elfajulnak a dolgok, lépj, s hagyd el, ha tudod hogy nem ő az igazi, miért vagy vele?
2010. dec. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia,hidd el,lehetne rosszabb is...én idén először töltöm egyedül a karácsonyt a szerelmem nélkül,és Ő már soha többé nem jön vissza,meghalt...próbálj meg örülni így is és a pozitív dolgokat keresni az életben,neked még van esélyed,hogy azzal lehetsz,akit szeretsz...BOLDOG KARÁCSONYT!
2010. dec. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért félsz vàltoztatni,legalàbb most vàltoztass,amig megteheted.Nem akkor mikor màr hozzàmész.Az életben ne maradj olyan mellett,akit nem szeretsz.Megtalàlod,akire vàrsz,csak légy türelemmel.
2010. dec. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de úgy érzem hogy nekem a régi kell :( sajnos már tegnap volt 8hónapja hogy vége :(
2010. dec. 24. 15:09
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam is nagyon hasonló a helyzet. Sajnos nem tudok tanácsod adni, csak együttérzeni veled. Hiányzik nekem is.


Van egy "barátom", mivel belém szeretett megadtam az esélyt egy kapcsolatra de egyre inkább érzem, hogy az elöző barátomat szeretem szívvel-lélekkel.


Arra próbálok gondolni, hogyha ő lett volna az igazi, akkor még mindig együtt lennénk..


L/19

2010. dec. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!