Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Anyám úgy...

Mit tehetnék? Anyám úgy viselkedik mint egy tini!

Figyelt kérdés

Olyan ruhákat vesz mint amilyen az osztálytársaimnak van, bemelíroztatta a haját rózsaszínre és úgy beszél hogy például a hová mész helyett azt mondja hogy há mész...

40 éves de egyébként simán letagadhatna 10 évet mert amúgy nagyon csinos.


2010. dec. 24. 13:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%
Írd ki ide a telefonszámát! :-)
2010. dec. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
30%
Pedig meg van kb 10 eve a valtozokorhoz. Altalaban akkor szoktak a nok behulyulni.
2010. dec. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Cory Rose ***** válasza:
28%
Én is ismerek egy 40-50 éves nőt aki simán felvesz miniszoknyát is akár, mert nagyon szép, és tényleg jól áll neki, nem olyan röhelyesen mint a legtöbb idősebb nőnek.. Szerintem nincs ezzel semmi baj, még mindig jobb mintha nagymama cuccokat hordana és mindenki 60-nak nézné.
2010. dec. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%
A kerdezo problemaja nem csak anyja oltozkodese, hanem viselkedese is.
2010. dec. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Próbáltad már megbeszélni vele? Hogy szerindet ciki amit művel és jobb lenne ha a korához méltóan viselkedne, mert neked anyára van szükséged és nem barátnőre.
2010. dec. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
viszont egy anyának jó barátnőnek is kell lennie
2010. dec. 24. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem, egy anyanak baratsagosnak, megkozelithetonek kell lenni, de mindig anya marad.
2010. dec. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Én 42 éves vagyok,és csinosnak érzem magam,ott vásárolok ahol a 15 éves lányom, és a barátnői..

A lányom idősebb fiúbarátjai sokszor engem is elhívnak bulizni ( Persze idáig 1x mentem el nagy unszolásukra.. :-) )

Eléggé fiatalosan beszélek,persze nem csúnyán.Nagyn le tudom oltani ám növendékeket :-)) Persze engedem hogy visszaoltsanak,miért ne..

Igazából azért is jó így , mert a lányom mindent elmond,mert tudja hogy megbízhat bennem, és hogy nem fogok szívinfarktust kapni egy-egy "cselekedetétől".

Meg hát sajnos nem lehet gyermekem több,a lányom a mindenem,persze az édesapja lelépett egy huszonéves pipivel.. Lehet ezért is lettem ilyen :-)

A mostani párom pedig 5 évvel fiatalabb nálam.

IGAZÁBÓL ANNYI IDŐS VAGY, AHÁNYNAK ÉRZED MAGAD :-))

42.N ( lélekben 20 :-) )

2010. dec. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%
Csak sajnos mint anya, mikor ennyire probalsz beleilleni a tinik koreben, hatadmogod kirohognek, te vagy a het bohoca. Nem kell hogy az legyel ahhoz hogy jo, szoros kapcsolatod legyen lanyoddal. Ez mind neveles kerdese, mar az elejetol.
2010. dec. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ezt nekem írtad? :-)

Na mind1,majd válaszolj,csak jönnek a Rokonyok :-))

Boldog Karácsonyt!

42n

2010. dec. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!