Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mégis hogyan? (bővebben...

Most mégis hogyan? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szüleim pici koromba elváltak.Azóta anyu,bátyám és én vagyok egy család.Fontos számunkra,hogy sok időt legyünk együtt.Bátyám néhány hónapja összejött egy csajjal.Teljesen ellenünk hangolja bátyámat.Megbeszéltük,hogy szerdán bejönnek értem Szegedre,elmegyünk a karácsonyi vásárra,beülünk valahova enni..ilyenek.Minden tök jó volt,hazafele anyu elaludt a hátsó ülésen,mi bátyámmal beszélgettünk.Mindig jókat tudunk beszélni,elvagyunk ketten.Tegnap reggel bejött a szobámba,hogy elmegy a csajhoz(röpke 130 kmre lakik) Mostanába tesóm szakítani akar vele,gondoltam a cuccait hozza el.Délután kiderült,hogy ott alszik a csajnál...Anyu kiakadt,hiszen meg volt beszélve,hogy elmennek bevásárolni,ilyenek.Persze bátyám az autót is elvitte.Mindig együtt sütünk bátyámmal sütit,addig anyu főz.Persze ez is elmaradt..Anyu kiakadt,nem lesz karácsony..Ráadásul apuval nem felhőtlen a kapcsolatunk,most a menyasszonya babát vár.Szeptember óta!!!! tervezem,hogy karácsony napján irok nekik smst,hátha veszi a lapot és kibékülünk.Erről bátyám is tud...de igy nem irhatok nekik,mikor áll a bál,két napja bőgök.Rettentően padlóra tett,amit bátyám művelt,egyszerűen nem térek magamhoz...

Most mégis mit csináljak?Bátyám egyfolytába mondja,hogy gyere,csináljuk a fát..de nekem egyszerűen nem megy,hogy így túl lépjek ezen...

5 hónapja meghalt barátom autóbalesetben,(másfél évig voltunk együtt)de erős voltam végig.Nem voltak nyilvános hisztijeim,ugyanúgy csináltam a dolgaimat.Persze iszonyú volt,(még most is az) de nem sajnáltattam magam,hanem próbálok újból visszatérni az életbe.Most jutottam el arra a pontra,hogy nem birom abbahagyni a sírást..

19/l


2010. dec. 24. 12:21
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha a baràtod miatt vagy elgyengülve, akkor ne kend a bàtyàdra.

Ha meg miatta sírsz akkor jó lenne ha összeszednéd magad 19 évesen és abbahagynàd a hisztit.A bàtyàdnak sajàT élete van, nem az a legfontosabb h sütikéket süssön veled Karàcsonykor.

"Nem lesz Karàcsony"..nem erröl szól

"Nem tudok ezen túllépni".. anyàm????? -.-

2010. dec. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyad es Te nem kedveled a batyad basaratnojet. Batyad szereti, nem nagyon hozhatja feletek, hat ott ragadt. Nem nagy bun. Ezert bizony lehet Karacsony es szep is. Majd ha Te is egy uj szerelmet talalsz, Neked is meg lesznek bocsajtva ilyen lepeseid. Szep hogy kozel vagy batyadhoz, de ahogy idosodtok, Neked Neki is lesz sajat elete, mas utvonala. Apadnak nyugodtan irhatsz, semmi nem tart vissza.
2010. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos nem ilyen egyszerű.Nem lesz karácsonyunk..Anyu elment,nincs főzve,fenyőfa se lesz állítva.Keresztszülők itt szoktak lenni a vacsin,most anyu elvitte nekik az ajándékot,ők se jönnek estére.Anyunak nagyon fontos a karácsony,az hogy együtt legyünk.Nem azt tartom fontosnak,hogy együtt süssünk,hanem,hogy mikor sütünk,akkor legalább együtt vagyunk.Tudom,van saját élete,de legalább karácsony napját töltsük együtt.Attól függetlenül,hogy annyira nem szivleljük a csajt,szokta ide hozni több napra is,és nem vagyunk vele bunkók.Most persze anyu rám is haragszik,hozzám se szól..csak tudnám miért..

Nem vetítem a barátom elvesztését bátyámra,csak 5 hónap után kezdtem jobban lenni,vártam a karácsonyt,és most ez nagyon megingatott.

2010. dec. 24. 12:47
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Hat ezt nem ertem. Annyira fontos Nektek a Karacsony, de meg anyad is lelepett. Eddig batyadat okoltad, most mi van? Furcsa csalad.
2010. dec. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Anyukádat nem igazán értem. Oké, hogy megharagudott a bátyádra, amiért azt mondta, hogy hazamegy és elmentek vásárolni, ehelyett ott maradt a barátnőjénél autóstul, pedig dolgotok lett volna. Idáig értem, én is dühös lennék. De hogy ezen egy felnőtt ember ilyen hisztit csapjon, hogy azt mondja, hogy akkor nem lesz Karácsony, na ezt nem tudom megérteni. Mint ahogy azt sem, hogy ettől te apukádnak miért ne írhatnál sms-t, hiszen arról aztán ő végképp nem tehet, hogy nálatok hiszti van.

Ráadásul azt írod, hogy a bátyád azóta is mondja, hogy csináljátok a fát, készülődjetek. Gondolom ő már rég túl is lépett azon, hogy kissé önző módon nem ment haza és nem segített nektek vásárolni, nyilván elnézést kért, és most szeretné jóvá tenni, vagy egyszerűen csinálni azt, amit szoktatok, erre két hisztis nőszemély durcáskodik neki. Hát megértem a bátyádat, ha inkább a barátnőjével tölt több időt. Nem lehet egyszerű veletek.

23/L

2010. dec. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!