Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mit csináljak? Borzalmas,...

Most mit csináljak? Borzalmas, ez így nem is karácsony!?

Figyelt kérdés

ma utaznánk le a mamámhoz anyukámmal de szarul voltam reggel és erre ő kiborult hogy nem eszem, hogy minden pénzét rám költi és akkor sem hízok, hogy miért vagyok rosszul pont amikor a mamához mennénk és most kb nem szól hozzám....

most akkor lemenjek a nagyihoz? vagy apához menjek? nem hiszem el hogy ez történik karácsonykor:((((


2010. dec. 24. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Úúú szegénykém :/

Szerintem mindegy hova mész, mindenhol rosszul éreznéd magad.. :S Szerintem menj a nagyihoz.

2010. dec. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

hát igen, ez az, hogy mindenhol szar:SSS

nem tudom. a nagyim egész este a kajával szekál meg hogy hogy kiló vagyok meg miért nem visznek kórházba hogy kapjak vmi inekciót(.....)??? én nekem egyébként is annyira lelkiismeret furdalásom van amiért tönkreteszema családomat csak nem értem hogy miért pont ma kell felhozni ezt.......

2010. dec. 24. 11:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocsi,hogy ezt kérdezem,csak ez nekem furi.Anorexiás vagy vagy miért piszkálnak ezzel?Hány kiló vagy?
2010. dec. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
igen, anoreixás vagyok....41kg.
2010. dec. 24. 12:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem most halt meg a nagyim, tudod mit? Még annak is örülnék, ha egész este szekálna azzal, hogy egyek, csak lenne velem még egy nagyon kicsit.
2010. dec. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én is majdnem annyi vagyok... de nem vagyok anorexiás
2010. dec. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

off

Jó, de azért nem mindegy, hogy 150 centihez vagy annyi, vagy 165höz...

OMG -.-

on

Egyikkel sem jársz jól, mert mindkét helyen rosszul fogod érezni magad. Anyuddal ne törődj, csak azért akadt ki, mert sok rajta a stressz ilyenkor, az én anyum is ilyen, de tökre elengedem a fülem mellett :)

Azt viszont tartsd szem előtt, hogy ők csak jót akarnak neked, nem szívatásból mondják, hogy egyél... :)

2010. dec. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én 160 cm-hez vagyok ennyi úgyhogy...és akármennyit megehetek nem nagyon leszek több.


de végülis hol töltötted a karácsonyt? :)

2010. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
a nagyimnál...nem volt valami jó, de mind1. egyébként én 165 cm vagyok.
2010. dec. 25. 15:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!