Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinél áll már a fa?

Kinél áll már a fa?

Figyelt kérdés
:)
2010. dec. 23. 13:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Egyelőre még a teraszon áll a tartójában, holnap délután díszítjük majd.
2010. dec. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kéne semilyen fát sem állitani ha meg nagyon akar vki akkor legyen inkább müanyag mert ugyanazt a müanyag fát használhatja akár 100 évig ig nem fog elhasználodni :) A müanyag valoban károsabb mint egy fát kivágni de mivel az rendkivül sok ideig használhato ezáltal sokkal barátibb megoldás. Gondolj bele 20 évig használt egy müanyag fát vagy 20 allat 20 élö fát pazarolsz el...
2010. dec. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Most fejeztük be. Holnap vidékre megyünk és csak késő este érünk haza.
2010. dec. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
14.14: Nem ellenőrzik, de mivel a párom idevalósi, így tiszteletben tartom a szokásait. Mikor nálunk ünnepeltük, akkor ő tartotta tiszteletben.
2010. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Áll, élő, feldíszítve, borzaszörnyen néz ki, és még így is marad egy ideig...
2010. dec. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nálunk már áll.

Reggel (vagyis délben) mire felkeltem már készen volt :)

Szerintem nagyon szép lett. Én mondjuk nagyon nem szeretem díszíteni, így örültem neki, hogy a család többi része megtette.

2010. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!