Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak nagyon ciki:S?

Mit csináljak nagyon ciki:S?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a bátyám nem szokott karácsonyi ajándékot vásárolni és igy mindig amit én veszek abba szál be most viszont kitaláltam hogy tavaly vettem egy karórát srasszos szép hogy oda adoma nővéremnek de tavaly nem adtam oda igy most felajánlottam a bátyámnak hogy adja ezt a nővéremnek viszont az óra nem jár:S mivel tavaly vettem :S mit csináljak odaadjam és hátha nem veszi észre a nővérem és azt hiszi majd hogy nála romlott el vagy mi legyen? tudom rosz kategoria de itt többen válaszolnak help pls már megbeszéltem anyuval is h ezt adja a bátyám de most vettem észre mit tegyek niscn időm se pénzem elvinni megcsináltatni:S
2010. dec. 23. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezen a batyad gondolkozzon. Vegyen egy becsuletes ajandekot es kesz.
2010. dec. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát ez elég gáz lenne, ha ezt adnátok. inkább semmit, de ezt ne..
2010. dec. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy lemerült benne az elem? Vagy nincs benyomva az a kis pöcök, amivel állítani lehet az időt? Én is azt hittem, rossz az órám, de csak ki volt húzva a pöcök.


Ha rossz, akkor szerintem ne add oda neki. Mondd neki, hogy ne haragudjon, de kicsit később kapja meg az ajándékát, vagy mondd meg, hogy meg kell csináltatni. De ne csapd be semmiképp, az rosszabbul esne neki.

2010. dec. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak az elem merült le benne, azt meg szinte bárhol tudsz venni bele, sőt van olyan hely ahol ez ki is cserélik helyben.
2010. dec. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat akkor egy nyakláncot ad a bátyám azt most vettem tegnap:D csakk jobban örült volna az órának
2010. dec. 23. 13:03
 6/6 anonim ***** válasza:

Elso vagyok!

A batyad tanuljon meg gondolkozni a sajat ajandekairol!!!!!!

Ne vegyel helyette semmit! Mert az nem tole van, ha te veszed meg! Szegyelje magat!

2010. dec. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!