Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már nem szeret? (szomorú vagyok)

Már nem szeret? (szomorú vagyok)

Figyelt kérdés

Barátommal több mint két éve vagyunk együtt. Mindkettőnknek eddig ez a leghosszabb kapcsolata. Úgy érzem, hogy már nem szeret.

Értem én, hogy elmúlik a szerelem és hogy már nem teper úgy mint az elején, persze, de már csak azt érzem hogy ő nagyon is jól elvan a maga kis világában, a munkájában, a barátaival és a családjával és fel se tűnik neki, hogy én is itt vagyok :(

teljesen ki vagyok borulva

nem rég óta tart ez, és nem tudom mit kezdjek vele

Ha valami problémám van munkahelyileg vagy csak szomorú vagyok, akkor nem hogy megvigasztalna ha nem mintha gondot okoznék neki hogy "már megint" szar kedvem van, elmondja hogy legyen már végre jobb kedvem, utálja ha "depressziós vagyok"

már nem lep meg dolgokkal,

elmondása szerint ha nem szeretne nem lenne velem, tehát szeret

szentestét együtt töltjük, mert ezt kérte, hogy örülne ha az ő családjával együtt ott lennékén is

mire véljem a nemtörődöm viselkedését? valalkinek van tanácsa? :(

22L 25F


2010. dec. 23. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Az a tanacsom, kedves angyalka, hogy ugyanolyan nemtorodomul viszonyulj hozza, mint ahogy o hozzad.

Lehet eszreveszi magat. Ha meg nem, akkor dobd, akkor is ha nehezedre esik, mert igy nincs ertelme kapcsolatban elni.

2010. dec. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

én nagyon szeretem őt :( és nagyon szenvedek ez miatt

mintha már csak én szeretném hogy minden jól menjen

nagyon hiányoznak a régi idők

2010. dec. 23. 13:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Ertelek, de ertsd meg hogy az ilyen embereket le kell sza*ni. Ne engedd hogy ilyen hatassal legyen rad. Hallgass meg!!!!
2010. dec. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

én csak azt nem értem, hogy mindent megteszek érte

a jön hozzám a kedvenc ételét főzöm neki, este álomba simogatom, szeretgetem

régen ő is ilyen volt :( elvitt mindig valahova megölelt spontán, szeretgetett... nem értem mivel érdemeltem ki


köszi a válaszodat, nem vagyok egy hamar talpra álló ember, nekem nem is való kapcsolat mert mindegyik végén összetörök

2010. dec. 23. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet ellapossodott a kapcsolatotok, lehet unja mar. Fel kene dobni valamivel, fel kene frissiteni valahogy.

Nem szeretnelek megijeszteni, de az se nincs kizarva hogy mas no erdekli.

2010. dec. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mmm... szerintem még nem kéne temetni ezt a kapcsolatot. Én 5 éve vagyok a barátommal, vannak hullámvölgyek, amikor az egyikünk elkényelmesedik, vagy belefásul a mindennapokba,akkor a másik kézbe veszi a dolgokat és helyrerázódunk. A kapcsolatot folyamatosan működtetni kell, főleg, ha már együtt éltek.
2010. dec. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Vesd be a női bájaid vegyél pár új ruhát, a szex téren is változtass stb. Ha ezek után se megy a dolog .... kukába vele.

Lehet úgy érzi monoton a kapcsolat és ezért változott meg.

Azért írom mert azt írtad hogy szereted a fiút, ha úgy érzed nem tettél meg mindent, probálj valamin változtatni, de ne pazarold sokáig az időd, fiatal vagy és még lelsz partnert.

2010. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!